İnsana Bu Maliyetle Babası Bile Borç Vermez! QNB Finansbank'tan Özel Faizli İhtiyaç Kredisi

Nakit sorunu yaşayan maaş müşterileri için özel faizli ihtiyaç kredisi veren QNB Finansbank büyük bir taleple karşı karşıya kaldı. Finansmaaş Kredisi nedir, nasıl çekilir? 

Finans 21.09.2021 - 18:08 21.09.2021 - 18:18 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de ekonomik problemler vatandaşların ciddi bir finansal sıkıntı içerisinde kalmasına neden oldu. Böyle bir ekonomik ortamda da insanların gelirleri giderlerini katşılayamaz hale geldi. Bundan dolayı da ek kaynak ihtiyaçları en üst seviyeye çıktı. Bankalarca verilen ihtiyaç kredileri de bunun için oldukça büyük bir önem kazandı. 

İhtiyaç kredisi kullanarak bütçelerindeki sarsıntıyı sona erdirmek isteyenler bankaların kredi kampanyalarını araştırıyorlar. İhtiyaç kredisi çekmek isteyenleri en çok ikna eden detay ise bu kredilerin maliyetleri oluyor. Finansal açıdan zaten zor durumda olan insanlar bir de yüksek kredi maliyetleri ile muhatap olmak istemiyorlar. 

DÜŞÜK MALİYETLİ İHTİYAÇ KREDİSİ

Düşük maliyetle ihtiyaç kredisi veren banka olarak ünlenen QNB Finansbank da müşterilerine makul maaliyetlerle nakit desteği sunuyor. Üstelik maaşlarını QNB Finansbank'tan alan maaş müşterileri için farklı bir kredi kampanyası düzenleniyor. Bu müşteriler için hazırlanan Finansmaaş Kredisi ile özel faiz oranı uygulanarak finansal destek veriliyor. 

AYLIK YÜZDE 1,39 FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ

QNB Finansbank'ın kredi ürünlerinden birisi olan Finansmaaş Kredisi ile müşteriler makul şartlarda ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar. Banka tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre müşteriler aylık yüzde 1,39'dan başlayan faizlerle nakit desteklerini hemen çekebiliyorlar. Üstelik maaş müşterisi olunması dolayısıyla da bu müşteriler hiç beklemeden hemen talep ettikleri kredi tutarını vadesiz hesaplarına aktarıp kullanabiliyorlar. 

3 AY ÖDEME ERTELEME

QNB Finansbank'ın Finansmaaş Kredisi kapsamında sağladığı nakit desteğin farklı avantjları da bulunuyor. Tamamen müşiteri tercihine bırakılarak kullanılan ihtiyaç kredilerine 3 ay ödeme erteleme imkanı veriliyor. Yani müşteriler ihtiyaç kredisi çekip 3 ay boyunca bankaya herhangi bir ödeme yapmayabiliyorlar. 3 ay sonra ise kredi geri ödemeleri kapsamında kredi taksitleri başlatılıyor. Müşteriler kredi geri ödemeleri için finansal olarak kendilerini hazırlayacakları ödemesiz bir dönem fırsatı elde etmiş oluyorlar. 

20 BİN TL KREDİNİN MALİYET HESAPLAMASI

qnb finansbank 20 bin tl kredi maliyeti

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmaya karar verenlere banka tarafından aylık yüzde 1,39 oranında faiz uygulanıyor. 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi çeken müşteriler bankaya her ay 743 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonunda ise bu kredinin toplam maliyeti 26.763 TL oluyor. Bu hesaplamada gecikme olması durumunda gecikme faizleri yer almıyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@