Instagram çöktü mü? Storyler neden açılmıyor? WhatsApp'a erişim neden yok? Facebook açılmıyor!

Milyonlarca kullanıcısı olan sosyal medya paltformu İnstagram yine erişim sıkıntısı yaşıyor. Milyonlarca kullanıcı şuanda instagrama ulaşamıyor ve storyleri görüntüleyemiyor. Whatsapp'ta erişim sıkıntısı yaşanması herkesi meraklandırdı. Kullanıcılar, Instagram çöktü mü? Storyler neden açılmıyor? Facebook açılmıyor! WhatsApp'a erişim neden yok? sorularının cevaplarını arıyor. Peki, Instagram çöktü mü? Facebook açılmıyor! Storyler neden açılmıyor? WhatsApp'a erişim neden yok? Instagram ve WhatsApp

TEKNOLOJİ 17.07.2019 - 15:44 15.07.2021 - 00:14 Emlak 365

Milyonlarca kullanıcısı olan sosyal medya paltformu İnstagram yine erişim sıkıntısı yaşıyor. Milyonlarca kullanıcı şuanda instagrama ulaşamıyor ve storyleri görüntüleyemiyor. Whatsapp'ta erişim sıkıntısı yaşanması herkesi meraklandırdı. Kullanıcılar, Instagram çöktü mü? Storyler neden açılmıyor? Facebook açılmıyor! WhatsApp'a erişim neden yok? sorularının cevaplarını arıyor. Peki, Instagram çöktü mü? Facebook açılmıyor! Storyler neden açılmıyor? WhatsApp'a erişim neden yok? Instagram ve WhatsApp çöktü mü? Neden erişim yok?

Milyonlarca kullanıcısı olan sosyal medya paltformu İnstagram yine erişim sıkıntısı yaşıyor. Milyonlarca kullanıcı şuanda instagrama ulaşamıyor ve storyleri görüntüleyemiyor. Whatsapp'ta erişim sıkıntısı yaşanması herkesi meraklandırdı. Kullanıcılar, Instagram çöktü mü? Storyler neden açılmıyor? WhatsApp'a erişim neden yok? sorularının cevaplarını arıyor. Peki, Instagram çöktü mü? Storyler neden açılmıyor? WhatsApp'a erişim neden yok? Instagram ve WhatsApp çöktü mü? Facebook açılmıyor! Neden erişim yok?SOSYAL MEDYA DEVLERİ ÇÖKTÜ MÜ?Milyonlarca kullanıcıya sahip olan sosyal medya platformu Instagram, WhatsApp ve Facebook yine erişim sıkıntısı yaşıyor. Türkiye saati 15.30 itibarıyla Instagram, WhatsApp ve Facebook'a girmeye çalışan kullanıcılar erişim sağlayamazken, sorun dünya genelinde yaşanıyor. ERİŞİM SIKINTISI YAŞANIYORGeçtiğimiz günlerde de aynı sıkıntı yaşanmış ve erişim sıkıntısı saatler sürmüştü. Şimdi de aynı sıkıntıyı yaşayan kullanıcılar sıkıntının ne zaman çözüleceğini merak ediyor.


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@