Invest Vadi Projesi Satışa Çıktı: İstanbul'da Sıfır Konut Arayanlara Metrekaresi 87 Bin Liraya Satılık Yeni Proje

Türkiye genelinde konut fiyatlarının en çok arttığı il olarak öne çıkan İstanbul'da ev sahibi olmak isteyen kişiler için yeni konut projesi lansmanı yapıldı. İnvest Vadi konut projesi fiyatı ne kadar?

Konut Projeleri 07.06.2022 - 15:29 07.06.2022 - 15:29 Gülcan Özer

Hem ev sahibi olmak hem de konut yatırımı yapmak isteyen kişilerin bekledikleri duyuru geldi. Sıfır konut projesi satın almak isteyen kişilere yönelik olarak Türkiye'nin en büyük konut üreticileri arasında yer alan Invest İnşaat tarafından üretilecek olan yeni konut projesi için beklenen lansman toplantısı yapıldı. 

İstanbul emlak piyasasının en yüksek primli bölgeleri arasında yer alan Sarıyer - Ayazağa Bölgesi sınırları içerisinde yer alan İnvest Vadi konut projesi için gerçekleştirilen lansman çalışmasında konut fiyatları da ilan edildi. 23 bin 500 metrekarelik dev bir arsa üzerine kurulacak olan proje kapsamında 444 bağımsız birim üretilecek. 

İNVEST VADİ KONUT PROJESİ SATIŞ FİYATLARI NE KADAR, SIFIR DAİRE KAÇ TL?

Düzenlenen lansman toplantısında konuşan Invest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar "Lansman dönemine özel olarak konutların metrekare satış fiyatını 87 bin TL’den başlattık. Önümüzdeki birkaç gün içinde fiyatları güncelleyerek satışları tamamlamayı hedefliyoruz.

invest fiyatı

Geçtiğimiz 10 yıl içinde İstanbul’un farklı noktalarında 2.5 milyon metrekare inşaat alanını tamamladık. Sarıyer – Ayazağa aksında yer alan Vadi bölgesi bizler için son derece kıymetli" diyerek önümüzdeki dönemde bu bölgede yeni konut projeleri hayata geçireceklerini söyledi. 

Lansmana özel olarak İnvest Vadi fiyatları 87 bin TL / M2 olarak açıklanırken önümüzdeki dönemde bu fiyatların güncellenerek satışların tamamlanacağı belirtildi. Projede normal kat dairelerinin yanı sıra 7 villa, bahçeli daireler ve teras daire seçenekleri de yer alıyor. 

Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@