iPhone 13 Modellerinde Dev Kampanya! Yüzde 30'a Varan İndirim Yapılacak

iPhone model akıllı telefonlar Türkiye'de en çok müşteri kitlesi olan cihazlar. iPhone 13 modellerinde kaçırılmayacak kampanya duyuruldu. Yüzde 30 indirim uygulanacak.

iPhone 13 Modellerinde Dev Kampanya! Yüzde 30'a Varan İndirim Yapılacak

Akıllı telefon markaları arasında iPhone, Türkiye'de en çok müşteri kitlesi olan modeller arasında yer alıyor. Özellikle son yıllarda iPhone modelleri daha popüler oldu. Fiyatlarda yaşanan artışlar nedeniyle çoğu kişi iPhone almak istese de alamıyor maalesef. 2022 yılından itibaren iPhone en pahalı cep telefonu markası oldu.

iPhone yaşanan fiyat artışları nedeniyle geçtiğimiz günlerde bazı modellerde indirim yapılacağını duyurdu. Akıllı telefon almak isteyip de yüksek fiyatlar nedeniyle alamayan kişiler bu haberle araştırmalara başladı. İndirim yapılacak modeller iPhone 13, 13 mini, 13 Pro ve 13 Pro Max modellerinde geçerli olacak. Büyük indirimin telefon almak isteyenler tarafından kaçırılmaması gerekiyor.

iphone 13 modellerinde kampanya

İPHONE 13 MODELLERİNDE BÜYÜK İNDİRİM

iPhone tarafından yapılan açıklamada, 13 modellerinin tamamında %30'a varan indirimler uygulanacağı bilgisi verildi. Yetkililer iPhone 13 modellerindeki indirimin yıl sonuna kadar devam etmesini bekliyor. İndirim kampanyası ile iPhone 13 modellerinin tamamına eski fiyat üzerinden ortalama 10 bin TL indirim yapılacak.

iphone 13 kampanyası

İndirim sonrasında en uygun fiyatın iPhone 13 mini modelinde olması bekleniyor. 13 mini modeli ile 13 modeli arasında da bariz bir fiyat farklı olmaması bekleniyor. iPhone 13 Pro Max'de ise fiyatların çok da uygun olacağı söylenemez. 13 modelleri arasında en çok tercih edilen 13 Pro Max modeli. Bu modelin en önemli farkı kamerasının diğer modellere göre daha yüksek çözünürlüklü olması.