İrem Derici Albüm Yapmak İçin Evini Sattı!

Dillere plesenk olan çok sayıda şarkıya ses veren İrem Derisi son olarak Cem Belevi ile yaşadığı aşkla magazine konu olmuştu. Ünlü yıldız evini satarak albüm yaptığını açıkladı.

Emlak Magazin 25.05.2022 - 10:45 25.05.2022 - 10:45 Gülcan Özer

Sahne, konser ve reklam çalışmaları ile adından söz ettirmeye devam eden İrem Derici son dönemde Cem Belevi ile yaşadığı ilişki nedeniyle sık sık magazin basınına konu oluyordu. Güzel yıldız son olarak ise yapmış olduğu açıklamalar ile bir kere daha manşet olmayı başardı. 

İlk olarak 2012 senesinde Bensiz Yapamazsın ismini verdiği single çalışması ile müzik dünyasına adım atan İrem Derici, ses verdiği popüler şarkıları kadar renkli kişiliği ile de milyonlarca kişinin gönlünü kazanmayı başarmıştı. Sık sık Cem Belevi tarafından aldatıldığı haberleri ile magazine konu olan İrem Derici, bir dargın bir barışık yürüttüğü ilişkisini sonlandırma kararı aldığını açıklamıştı. 

İREM DERİCİ MAL VARLIĞINI SAHNEDE AÇIKLADI! 

Cem Belevi ile ilişkisini noktalayan İrem Derici kendisini sahne çalışmalarına verirken, son olarak Bursa'da düzenlenen özel bir etkinlikte sahne almıştı. Sahnede izleyenlerine şarkıları ile unutulmaz anlar yaşatarak kulakların pasını silen ünlü yıldız şarkı aralarında ise adet olduğu üzerine dinleyicileri ile dert yandı ve konuşmalar gerçekleştirdi. 

irem derici konser

İş insanlarının da katıldığı organizasyonda İrem Derici girişimcilikten hiç anlamadığını ve para işlerini yürütemediğini belirterek "Para işinden hiçbir şey anlamıyorum. 10 yıldır manyak gibi çalışıyorum, iki tane arabam var, bir evim bile yok. Vardı bir tane sattım onu albüm yaptım" diyerek evini satarak albüm yaptığını belirtti. You Tube'de yayımlanan "O ünlü bakın ne halde?" isimli videolara konu olabileceğini söyleyerek izleyenlerini gülümsetti. 

Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@