Irina Shayk ve Bradley Cooper Evlerini Ayırdı!

Irina Shayk'ın sevgilisi Bradley Cooper'ın evinden ayrıldığı iddia edildi. Çiftin bir çocukları bulunuyor. Detaylar haberimizde!

Emlak Magazin 07.06.2019 - 21:00 15.07.2021 - 00:15 Serhat Karaman

Irina Shayk'ın sevgilisi Bradley Cooper'ın evinden ayrıldığı iddia edildi. Çiftin bir çocukları bulunuyor. Detaylar haberimizde!

Dünyanın en güzel kadınları arasında gösterilen Rus model Irina Shayk uzun süredir Hollywood yıldızı Bradley Cooper'la ilişki yaşıyordu. Çiftin beraberliklerinen bir de çocukları bulunurken evlenecekleri konuşulan çift beklenmedik bir şekilde ayrılık yoluna girdi. Irina Shayk 3.6 Milyon Sterlin Değerindeki Evden Taşındı! Çitfin aralarında uzun süredir ayrılık rüzgarları estiği iddia ediliyordu. Son gelen haberlere göre Irina Shayk Hollywood yıldızı Bradley Cooper'la ettiği kavganın ardından ortak oturdukları evden ayrıldı. 2015 senesinde ilişkileri başlayan çift 2 yaşına basan kızları Lea De Seine ile birlikte 3.6 milyon sterlin değer biçilen lüks evde beraber yaşıyorlardı. Son bir kaç aydır çitfin arasında soğuk rüzgarlar estiği öğrenilirken Shayk'ın yaşanan olumsuzluklar nedeni ile kızının daha fazla etkilenmemesi adına kendi evine taşınma kararı aldığı öğrenildi. Bradley Cooper ve Irina Shayk'ın çocukları için ortak bir yol bulma çabaları sürerken çiftin arasına Lady Gaga'nın girdiği iddia edilmişti. Bradley Cooper ve Lady Gaga Aşk Mı Yaşıyor?Irina Shayk'ın sevgilisinin Lady Gaga ile yakınlaşmasından rahatsız olduğu iddia edilirken ikilinin beraber rol aldığı film setinde çalışanlar “Bradley, Lady Gaga’yı çekimler öncesinde romantik jestleriyle kendine aşık etti. Filmin gerçekçi olmasını istiyordu ve istediğini de elde etti” diyerek iddiaları doğrulamış oldu. Aşk iddiaları kaşısında Cooper sessizliğini korurken Lady Gaga ise “Oscar törenindeki aşk dolu düeti kurgulamıştık. Aşk şarkısı söylerken hissetmek gerek. Demek ki iyi iş çıkardık” diyerek iddiaları sadece kurgu olarak yanıtlamış ancak açıklaması ikna edici bulunmamıştı. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@