İş Bankası 0.78 Faizle Anlaşmalı Konut Satışı Yapılan Şehirler Listesi! Şubat 2020

İş Bankası 2020 yılı kredi kampanyaları arasında anlaşmalı konut projelerine sağlanan özel kredi imkanları da bulunuyor.

KONUT KREDİSİ 15.02.2020 - 00:34 15.07.2021 - 00:10 SERHATMEDYA

İş Bankası 2020 yılı kredi kampanyaları arasında anlaşmalı konut projelerine sağlanan özel kredi imkanları da bulunuyor. Bu kredi imkanlarında vatandaşlara belirli firmaların satış yaptığı konutlardan ev almaları durumunda düşük faizle konut kredisi sağlanıyor.

Ev alacak vatandaşlar için İş Bankası özel bir kredi imkanı sağlıyor. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan bilgilerde, İş Bankası'nın açıkladığı firmalardan ev alacak olan vatandaşlara özel faiz oranları ile kredi sunulacak. İŞ BANKASI'NDAN ÖZEL KONUT KREDİSİİş Bankası tarafından yapılan açıklamada, Türkiye'nin farklı şehirlerinde yer alan ve banka tarafından ilan edilen şehirlerde bulunan konut projelerinden ev alınması durumunda banka yüzde 0.78 faiz oranıyla kredi imkanı sunacak.Bu kredi kullanımlarında vatandaşlara 600 bin TL'ye kadar kredi limiti sunulacak. Ödemeler ise standart konut kredisi vade imkanları ile en fazla 120 ay yani 10 yıl olacak. HANGİ ŞEHİRLERDE KONUT PROJESİ VAR?İş Bankası'nın anlaşmalı olduğu konut projeleri için sağlanacak olan yüzde 0.78 faiz oranlı konut kredisi, aşağıda ki listede yer alan şehirlerdeki projelere verilecek. Buna göre bankanın anlaşmalı olduğu firmaların konut projelerinin yer aldığı şehirler şunlar;İstanbul, Ankara ,İzmir, Adana, Aydın, Edirne, Çanakkale, Giresun, Konya, Kocaeli, Mersin, Ordu, Rize, Tekirdağ, Trabzon. Ayrıca bu şehirlerin yanında İş Bankası KKTC'de bulunan anlaşmalı projeler için de aynı olanakları müşterlerine sunuyor. 100 Bin TL için Ödeme Planı

İş Bankası anlaşmalı konut projelerinden faydalanmak isteyen vatandaşlar için 60 ve 120 ay vadeli yüzde 0.78 faiz oranıyla 100 bin TL kredinin ödeme planı.


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@