İş Bankası 100 Bin TL Taşıt Kredisi Taksit Tablosu!

Otomobil satın almak için finansman kaynaklarını araştıranlara İş Bankası önemli imkanlar sunuyor. İş Bankası taşıt kredisi kampanyasından hangi şartlarda yararlanılır?

Finans 10.11.2021 - 03:00 10.11.2021 - 03:00 Engin Uzunoğlu

Yeni bir otomobil satın almak isteyenler bankalardan kullanacakları taşıt kredisi kampanyalarının ayrıntılarını araştırıyorlar. Şu anda bankalar arasında en makul taşıt kredisi kampanyalarından birisini de İş Bankası düzenliyor. İş Bankası müşterileri oldukça uygun mali şartlarla taşıt kredisi çekebiliyorlar. 

İŞ BANKASI TAŞIT KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?

İş Bankası tarafından müşterilere hem sıfır kilometre otomobil alımında hem de ikinci el araç alımında taşıt kredisdi imkanı sağlanıyor. Bu imanı değerlendiren müşteriler uygun ve kolay ödeme seçeneklerini kullanarak yeni bir otomobil sahibi olabiliyorlar. İş Bankası taşıt kredisi kampanyası kapsamında müşterilere benzersiz maliyetlerle taşıt kredisi veriliyor. 

İŞ BANKASI'NDAN EN FAZLA NE KADAR TAŞIT KREDİSİ ÇEKİLEBİLİR?

İş Bankası'ndan taşıt kredisi kullanmak isteyenlerin en fazla ne kadar taşıt kredisi çekebilecekleri banka tarafından açıklandı. Buna göre bu kredi miktarları belirlenirken öncelikle otomobillerin değerlerine bakılıyor. Sıfır kilometre otomobiller için araçların fatura değerleri, ikinci el otomobiller için ise araçların kasko değerleri baz alınıyor. 

Değeri 120 Bin TL'ye kadar olan otomobiller için İş Bankası müşterileri yüzde 70 oranında kredi çekebiliyorlar. Değeri 120 Bin TL ile 300 Bin TL arasında olan otomobiller için ise müşteriler yüzde 50 oranında taşıt kredisi çekebiliyorlar.

İŞ BANKASI TAŞIT KREDİSİ VADE SÜRELERİ 

İş Bankası'ndan taşıt kredisi kullanmak isteyenler bu krediler için kullanabilecekleri vade sürelerini de merak ediyorlar. Bu konuda da İş Bankası müşterileri satın alacakları otomobillerin değerine göre çektikleri kredileri vadelendirebiliyorlar. Buna göre müşteriler 120 Bin TL'ye kadar olan otomobiller için 48 aya kadar vade ve 120 Bin TL ile 300 Bin TL arasındaki otomobiller için de 36 aya kadar vade ile taşıt kredisi çekebiliyorlar.

İŞ BANKASI 100 BİN TL TAŞIT KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMA

iş bankası taşıt kredisi-3

İş Bankası'ndan taşıt kredisi kullanmak isteyen müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,54 oranında faiz uygulanıyor. 48 ay vadeli 100 Bin TL taşıt kredisi kullanan müşteriler vade süresi boyunca bankaya her ay 3.160 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredi için toplam maliyet ise 151.688 TL oluyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@