İş Bankası 12 Ay, 24 Ay, 36 Ay Vadeli 25 Bin TL İhtiyaç Kredisi Taksit Hesaplamaları!

İhtiyaç kredisi çekmek için günlük taksit hesaplaması yapanlar İş Bankası'ndan 12 ay, 24 ay ve 36 ay vadeli 25 Bin TL kredi kullandıklarında ne kadar taksit ödeyeceklerini merak ediyorlar.

Finans 29.05.2022 - 23:57 29.05.2022 - 23:57 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de bozulan ekonomik göstergelerden dolayı ç.ok sayıda vatandaşın bütçelerinde derin açıklar oluştu. Bu açıkların kapatılması için ise bankaların ihtiyaç kredileri geçici bir finansal çözüm olabiliyor. Kullanılan ihtiyaç kredileri ile borçlar kapanırken aydan aya geri ödenen ihtiyaç kredileri sağlıklı bir bütçe planlaması yapılmasının da önünü açıyor. İş Bankası da yoğun şekilde ihtiyaç kredisi kullandıran bankalar arasında yer alıyor. Peki İş Bankası hangi koşullarda ihtiyaç kredisi imkanını müşterilerine sağlıyor?

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASININ KOŞULLARI

İş Bankası tarafından müşterilere kullandırılan ihtiyaç kredileri için her bankada olduğu gibi bazı maliyetler talep ediliyor. Bankanın yaptığı bilgilendirmeye göre İş Bankası'ndan aylık yüzde 1,95 faizle ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. Ortalamaya göre oldukça makul olan bir kredi maliyetinden dolayı İş Bankası yoğun bir şekilde kredi başvurusu alıp bu başvuruları değerlendirip onaylıyor.

İş Bankası müşterileri 36 aya kadar vade ile ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Ancak bir kredi hesaplamasında uzun vade demek daha yüksek faiz maliyeti anlamına geliyor. Bundan dolayı 12 ay vade ile 24 ay vade seçenekleri de çok sayıda müşteri tarafından tercih edilebiliyor. Müşteriler böylelikle çektikleri ihtiyaç kredisi için İş Bankası'na daha düşük miktarlarda faiz ödemesi yapabiliyorlar.

İş Bankası tarafından müşterilere bazı kolaylıklar da sağlanıyor. Bu kolaylıkların başında da ödeme kolaylığı geliyor. Müşteriler kendi bütçelerine göre hareket ederek daha makul ödeme planları ile kredi geri ödemelerini gerçekleştirebiliyorlar. Bu konuda tercih müşteriye bırakılırken İş Bankası tarafından gereken yönlendirme yapılarak müşterinin finansal kazancı sağlanıyor.

İŞ BANKASI 12 AY VADELİ 25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

iş bankası 25 bin tl kredi hesaplama 12 ay

İş Bankası'ndan 12 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşterilerin aylık taksitleri 2.414 TL olarak hesaplanıyor. 

İŞ BANKASI 24 AY VADELİ 25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

iş bankası 25 bin tl kredi hesaplama 24 ay

İş Bankası'ndan 24 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi çekilmesi halinde aylık taksit tutarı 1.373 TL oluyor.

İŞ BANKASI 36 AY VADELİ 25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

iş bankası 25 bin tl kredi hesaplama 36 ay

İş Bankası'ndan 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi çekenler bankaya her ay 1.055 TL kredi taksiti ödüyorlar.

Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@