İş Bankası 25 Bin TL, 50 Bin TL, 100 Bin TL İhtiyaç Kredisi Taksit Hesaplama Tabloları!

İhtiyaç kredisi çekmek isteyenlere kredi maliyetlerine dair araştırmalarını sürdürüyorlar. İş Bankası 25 Bin TL, 50 Bin TL ve 100 Bin TL ihtiyaç kredisi taksit hesaplama tabloları...

Finans 20.04.2022 - 18:07 20.04.2022 - 18:07 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de ihtiyaç kredisi çekerek finansal sorunların ageçici çözüm üretmek isteyen vatandaşların sayısı bir hayli fazlalaştı. Bu kapsamda vatandaşlar kendilerine sağlanan imkanları değerlendirip en avantajlı banka ile çalışmak istiyorlar. Kredi maliyetleri açısından özel bankalar içerisinde öne çıkan İş Bankası, müşterilere oldukça uygun maliyetle ihtiyaç kredisi veriyor. Peki İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi çekilmesi durumunda müşteriler hangi koşullarla karşılaşıyorlar? 

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYA KOŞULLARI

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi çekmek son günlerin en önemli finansal girişimlerinden birisi oluyor. Bu şekilde uygun maliyet imkanı bulan müşteriler finansal sorunlarına damgeçici de olsa çözüm üretip zaman kazanıyorlar. İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere bazı koşullar eşliğinde ihtiyaç kredisi imkanı sağlanıyor. 

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,90 oranında kredi faizi uygulanıyor. Bu faiz oranı bankalar arasında en avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranlarından birisi olarak değerlendiriliyor. Düşük maliyetli ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler İş Bankası'na başvuruyorlar. 

İş bankası'ndan ihtiyaç kredisi çeken müşterilere azami vade süreleri de uygulanıyor. Bu süreler BDDK tarafından belirlendiği için banka herhangi bir müşteri için istisnai uygulama yapamıyor. Buna göre 50 Bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredileri 36 aya kadar vade ile, 50 bin TL'nin üzerinde olan ihtiyaç kredileri ise 24 aya kadar vade ile kullandırılaniliyor. Bu süreler kesinlikler herhangi bir şartla aşılamıyor. 

İŞ BANKASI 25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT TABLOSU

iş bankası 25 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplama tablosu

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere aylık yüzde 1,90 oranında kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi çekenler bankaya her ay 1.025 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin toplam maliyeti ise 36.916 TL olarak hesaplanıyor.

İŞ BANKASI 50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT TABLOSU

iş bankası 50 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplama tablosu

36 ay vadeli 50 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler İş Bankası'na aylık 2.050 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin toplam maliyeti ise 73.833 TL oluyor.

İŞ BANKASI 100 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT TABLOSU

iş bankası 100 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplama tablosu

İş Bankası'ndan 24 ay vadeli 100 Bin TL ihtiyaç kredisi çekenlerin kredi taksitleri 5.456 TL, toplam kredi maliyetleri 130.950 olarak hesaplanıyor.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@