İş Bankası 600 TL, 800 TL, 1.000 TL Taksitlerle 13 Bin TL, 18 Bin TL, 23 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriyor

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler hangi maliyetlerle bu nakit destekleri alabileceklerini merak ediyorlar. İş Bankası 600 TL, 800 TL, 1.000 TL taksitlerle ne kadar kredi veriyor?

İş Bankası 600 TL, 800 TL, 1.000 TL Taksitlerle 13 Bin TL, 18 Bin TL, 23 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veriyor

Nakit sıkışıklığı son haftaların en önemli finansal problemi olarak vatandaşların önünde kalmaya devam ediyor. Bu sıkışıklığı aşamadan insanlar sağlıklı bir ekonomik yapıya kavuşamıyorlar. Bundan dolayı da ek kaynak ihtiyaçları zirve yaptı. Finansal açıdan rahat edebilmek amacıyla seçeneklerini değerlendirip nakit desteklerine erişmek isteyenlerin en büyük yardımcıları da bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları oluyor. İş Bankası da müşterilerinin zor durumda kalmaları karşısında bir destek sağlamak amacıyla ihtiyaç kredisi vermeyi sürdürüyor. İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasının özellikleri nelerdir?

İŞ BANKASI'NDAN İHTİYAÇ KREDİSİ KULLANMAK İSTEYENLERE VERİLEN İMKANLAR

İş Bankası uzun yıllardır Türkiye'nin en köklü bankalarından birisi olarak vatandaşlara hizmet etmeye devam ediyor. Müşteri potansiyelinin oldukça yüksek olduğu bilenen İş Bankası'nın müşteri odaklı finansal çözümleri kampanya haline getiriiyor. Bu kampanyalardan birisi de ihtiyaç kredisi kampanyası oldu. İş Bankası düzenlediği ihtiyça kredisi kampanyası ile müşterilerin finansal sorunlarına etkin bir çözüm önerisi teklifinde bulunuyor.

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler bazı koşullarda bu nakit desteklerini temin edebiliyorlar. Bu koşulların başında da çekilecek olan ihtiyaç kredisi için uygulanan azami vade sürteleri oluyor. BDDK kararı gereği İş Bankası müşterileri 50 Bin TL'ye kadar olan tüm ihtiyaç kredilerini 36 aya kadar vade ile çekebiliyorlar. Ancak talep edilen ihtiyaç kredisi miktarı 50 Bin TL'Nin üzerinde olması durumunda ise müşterilere en fazla 24 ay vade imkanı sağlanabiliyor. Tüm bankalar bu azami vade sınırlamalarına uymak zorundalar. Bundan dolayı daha yüksek vadelerde ihtiyaç kredisi kesinlikle verilmiyor.

İş Bankası'ndan müşterilere sağlanan bir imkan da kullanılan ihtiyaç kredisinin geri ödemelerinde oldukça kolay imkanların sağlanması oldu. Müşteriler tamamen kendi tercihlerine göre ihtiyaç kredisi geri ödemelerini aylık eşit taksitli olarak yapabiliyorlar. Ancak talep eden müşterilere esnek bir şekilde hazırlanmış geri ödeme planları da hazırlanıyor.

600 TL, 800 TL, 1.000 TL TAKSİTLE NE KADAR İHTİYAÇ KREDİSİ ÇEKİLİR

600 tl taksitle ihtiyaç kredisiİş Bankası tarafından 36 ay vadeli olarak verilen ihtiyaç kredilerinde müşterilere aylık yüzde 2,20 faiz oranı uygulanıyor. Ayda 600 TL kredi taksiti ödeyerek İş Bankası'ndan 36 ay vadede 13.832 TL ihtiyaç kredisi çekilebiliyor.

800 tl taksitle ihtiyaç kredisiİş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmak isterken aylık 800 TL taksitle hesaplama yapıldığında ise 36 ay vadede müşterilere 18.442 TL nakit desteği veriliyor.

1000 tl taksitle ihtiyaç kredisiİş Bankası her ay 1.000 TL kredi taksiti ödeme sözü veren müşterilere 36 ay vadede 23.053 TL ihtiyaç kredisi imkanı sağlıyor.