İş Bankası 65 Bin Liradan Başlayan Fiyatlarla Yeni Satılık Daire ve Konut İlanları Yayımladı!

Bankalardan satılık konut ilanları artmaya devam ederken bu bankalar arasında İş Bankası da katıldı.

EMLAK HABERLERİ 07.02.2020 - 11:01 15.07.2021 - 00:10

Bankalardan satılık konut ilanları artmaya devam ederken bu bankalar arasında İş Bankası da katıldı. İş Bankası 65 bin liradan başlayan fiyatlarla çok sayıda satılık daire ilanı yayımladı. İş Bankası satılık gayrimenkuller ilanları ile bankadan ev nasıl satın alınır? Bankalardan ev satışı fırsatları hakkında merak edilen detaylar haberimizde..

Bankaların takipteki alacak tutarları rekor seviyelere ulaşırken yine konut stokları da oldukça şişti. Şişen konut stoklarını indirmek isteyen bankalar satılık daire fiyatlarında da büyük indirime gitti. İŞ BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER ŞUBAT 2020 İLANLARI! Banka tarafından güncellenen yeni ilanlar ile en düşük konut fiyatı 65 bin liraya kadar çekildi. Yayımlanan ilanlar arasında yer alan Ankara Şahintepe'de yer alan 85 metrekarelik dairenin satış fiyatı için belirlenen başlangıç bedeli 65 bin lira olarak duyuruldu. 

Banka tarafından yayımlanan ilanları takip etmek isteyen kişilerin İŞTE GAYRİMENKUL COM TR internet sitesini ziyaret ederek her ilanın yan tarafından bulunan teklif ver butonuna tıklamaları yeterli oluyor. BANKADAN EV NASIL SATIN ALINIR?Bankadan ev almak isteyen kişilerin ilk yapmaları gereken satılık ev ilanlarının yayımlandığı siteyi ziyaret etmektir. Burada yer alan ilanları inceleyip ardından ilgilendiğiniz satılık daire ilanları için yan bölümde yer alan teklif ver butonuna basın. Teklif vermek için belirtilen başlangıç bedelinin en az yüzde 5'i oranındaki rakamın ilgili bankanın en yakın şubesini ziyaret ederek yatırılması ve bu işlem esnasında da Taşınmazları Satış Şartnamesi’nin ve Satış Teminat Taahhütnamesi ve Taahhütnamenin her sayfasının imzalanması gerekmektedir. Teminat dekontuna ek olarak Gerçek kişiler için; Nüfus cüzdan fotokopisi, Tüzel kişiler için; Gayrimenkul Satış Şartnamesi’ni ve Satış Teminat Taahhütnamesini imzalayan kişinin şirket yetkilisi olduğunu gösterir en son tarihli imza sirküleri, ticaret sicil gazetesi fotokopisi ve vergi levhası evraklarının teslim edilmesi ile beraber üyelik kaydı tamamlanır. Ardından gelen SMS mesajı ile siteye giriş için üyelik şifresi gelir. Bu şifre ve kullanıcı adı bilgisi ile sisteme giriş yapılarak fiyat teklifi verilir ve süreç takip edilir. EMLAK365.COM ÖZEL HABERİDİR, AKTİF LİNK BAĞLANTISI VERİLMEDEN HABERİN BİR BÖLÜMÜ YA DA TAMAMI KOPYALANAMAZ / ALINTILANAMAZ...Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@