İş Bankası Aylık 153 TL Taksitle ATM'den 4.000 TL Nakit Kredi Veriyor

İş Bankası anında kredi kampanyası kapsamında 4.000 TL kredi çeken bir müşteri aylık 153 TL taksitle öder. İsterse ödemelerine 3 ay sonra Kasım'da başlar.

İş Bankası Aylık 153 TL Taksitle ATM'den 4.000 TL Nakit Kredi Veriyor

Düşük limitle kredi ihtiyacı olanlara İş Bankası'ndan hızlı ve beklemeden kredi olanağı sağlanıyor. Müşteriler aylık 153 TL'ye 4.000 TL ihtiyaç kredisi kullanabilecekler. İşte ilan edilen kredi paketi ve ödeme planları.

İŞ BANKASI'NDAN ANINDA KREDİ PAKETİ

İş Bankası anında kredi kullanmak isteyenler için ayrı daha yüksek limitle kredi kullanmak isteyenler için ayrı bir paket sunuyor.

Banka şubesine gitmek istemeyen hızlı ihtiyaçlar için anında kredi olanağı sağlayan İş Bankası, dijital başvuru yöntemleri ile müşterilerine çok hızlı bir şekilde nakit ihtiyaçlarını giderme olanağı sunuyor. Bankanın anında kredi kampanyası kapsamında sağlanan limit 50.000 TL. Müşteriler eğer 3.000 TL ile 50.000 TL arasında bir rakamda ihtiyaç kredisi kullanacaklarsa anında kredi paketinden yararlanırlar.

Anında kredi paketi kapsamında müşterilere sağlanan en büyük avantaj çok hızlı ve sadece online kanallar üzerinden kredi kullanılabilmesi. Müşteriler paket kapsamında kredilerinin onaylanması durumunda ister banka hesaplarından isterlerse de ATM'den paralarını kullanabilirler. 3 ay erteleme, kişiye özel esnek ödeme seçenekleri, farklı ödeme planları da kredi paketinin diğer avantajları.

Daha yüksek limitlerle kredi kullanmak isteyenler ise standart ihtiyaç kredisi paketinden yararlanacaklar.

Müşteriler standart kredi paketi ile 50.000 TL'den daha fazla kredi kullanabilecekler. Ancak kredi kullanacak olan müşterilerinin aylık kazançlarının, kredi puanlarının talep ettikleri kredi limitine uygun olması gerek. Banka ayrıca çok yüksek limitli krediler için ek teminat yada kefil talep edebilir. Tüm bu şartları sağlayanlara istedikleri oranda kredi sağlanır.

4.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ

İŞ BANKASI KREDİ

İş Bankası'nın sağladığı kredi paketleri 4.000 TL Hızlı Kredi kullanmak isteyenler ödemelerini aylık yüzde 1.60 faiz oranıyla yapacaklar. 4.000 TL kredi 36 ayda aylık 153 TL taksitle ödenecek.

SONRAKİ HABER