İş Bankası Elini Taşın Altına Koydu! 6 Ay Ödemesiz Kredi Kampanyası Başlattı

İş Bankası Mart ayı sonuna kadar geçerli kredi kampanyası kapsamında çok yüksek limitle 6 ay ödemesiz, 36 ay vadeli ticari kredi vereceğini ilan etti. Banka kredi kullanım şartlarını da açıkladı.

Finans 15.01.2022 - 16:42 15.01.2022 - 16:42 Mustafa Karagöz

Yeni yılın girmesinin ardından şirketlerin yeni yıl bütçeleri değişti. Bu dönemde kredi ihtiyacı olan küçük, büyük tüm işletmeler için İş Bankası'ndan kredi kampanyası geldi. İş Bankası müşterisi olan işletmeler ile yeni müşteri olacak tüm işletmelere destek kredisi sağlayabileceğini duyurdu. Büyük işletmelerin ihtiyaçları düşünülerek hazırlanan ticari kredi kampanyasında 36 ay vade imkanı 5 milyon TL'ye kadar olan krediler için geçerli olacak. 

İŞ BANKASI'NDAN 6 ÖDEMESİZ TİCARİ KREDİ KAMPANYASI

Esnafa Destek Kredisi veren İş Bankası müşterilerine yüksek limitin yanından uzun vadeli ödemesiz dönem fırsatı sunuyor. Ocak ayında İş Bankası esnafa destek kredisi kullanan müşteriler ödemelerini 6 ay sonra yapabilecekler. Toplam vade süreci ise 36 ay olabilecek. Bankanın sunduğu uzun vadeli yükseklimitli ihtiyaç kredisinden Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyesi işletmeler faydalanabilecek. Banka kredi kullanımları için zaman sınırı olduğunu da ilan ederek başvuruların 2022 Mart ayı sonuna kadar devam edeceğini duyurdu. 

iş bankası esnaf kredisi ocak 2022

Kredi Özellikleri 

Kredi özelliklerine ilişkin kısa bilgilendirmesinde İş Bankası şu açıklamada bulundu; Kampanya kapsamında taksit ödemeli ticari krediler 5 milyon TL'ye kadar, 36 aya varan vade ile sınırlı olup 6 aya kadar ödemesiz dönem uygulanabilecektir.

Kredi Tahsis Tutarı Kadar Maxipuan Fırsatıyla

Bankaların kredi kullanımlarında alınan kredi tahsis ücreti İş Bankası esnafa destek kredisinde kampanyaya dönüştürülmüş durumda. Banka Esnafa Destek Kredisi ile birlikte Ticari Kredi Kartı alınması durumunda veya yeni üye işyeri olma durumunda kredi kullandırımında tahsil edilen komisyon bedelinin ’unu Maxipuan olarak iade edecek. 

Bankanın en yüksek Maxipuan iadesi ise 400 TL olacak. 

Esnaf ve küçük işletmelere işleriyle ilgili nakit ihtiyaçlarını karşılamak üzere sunulan kredinin ödeme planları da açıklandı Banka müşterilerine farklı ödeme seçenekleri sağladığını duyurdu. 

* İsteyene aylık eşit taksitli ödeme seçeneği.

* İşletmeler 3 ay yada 6 aylık aralıklarla ödeme seçeneğinden faydalanabilirler.

* Kredisini daha rahat süreçte ödemek isteyen işletmeler için 6 ay ödemesiz dönem fırsatı

iş bankası esnaf kredisi ocak 2022 2

İş Bankası'nın 6 ay ödemesiz 36 ay vadeli esnaf kredisi başvurusunda bulunacak tüm işlemler başvurularını banka şubelerinden bizzat yapacaklar. İsteyen müşteriler detaylı bilgiye İş Bankası müşteri hizmetlerinde de öğrenebilecekler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@