İş Bankası Günde 10 TL Taksitle Ne Kadar ihtiyaç Kredisi Veriyor?

İhtiyaç kredisi çekmek isteyenler kredi maliyetlerini merak ediyorlar. İş Bankası günde 10 TL taksitle ne kadar ihtiyaç kredisi veriyor?

Finans 08.12.2021 - 01:17 08.12.2021 - 01:17 Engin Uzunoğlu

Ekonomik olarak zor günler geçiren vatandaşlar bankalardan ihtiyaç kredisi çekebilmek için kredi maliyetlerine yönelik kapsamlı bir araştırma yapıyorlar. İş Bankası da Türkiye'nin en köklü bankalarından birisi olarak yoğun bir şekilde kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Bundan dolayı da kredi maliyetleri en çok merak edilen bvankalar arasında İş Bankası da yer alıyor. İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler hangi maliyetlerle karşılaşıyorlar.

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

İş Bankası'nın ihtiyaç kredisi kampanyasının çok sayıda avantaları bulunuyor. Nakit ihtiyaçlarını çözebilmek için ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşteriler İş Bankası'ndan kredi talep ettiklerinde hızlı bir şekilde bu nbaşvurularına sonuç alabiliyorlar. Kredi sicilleri bozuk olmayan müşteriler ise çok hızlı ve kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar. Kolay kredi veren bankalar arasında yer alan İş Bankası maliyet açısından da müşterilerine uygun imkanlar tanıyor.

İŞ BANKASI ESNEK ÖDEME FIRSATI SUNUYOR

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmanın bir diğer avantajı da müşterilerin kredi geri ödemelerini tercih edip kendi bütçelerine göre ayarlayabilmeleri oluyor. Tamamen müşteri tercihine bağlı olarak müşterilere iki ayrı ödeme planı sunuluyr. İsteyen müşteriler aylık eşit taksitli olarak ihtiyaç kredisi çekebildikleri gibi isteyen müşteriler de esnek taksitli olarak kredi geri ödemelerini yapabiliyorlar. Esnek ödeme planını daha çok yıl içerisinde belirli dönemlerde daha yüksek gelir elde edecek olan müşteriler tercih ediyorlar.

İŞ BANKASI GÜNDE 10 TL'YE NE KADAR İHTİYAÇ KREDİSİ VERİYOR?

İş Bankası'nın kredi maliyetleri de oldukça merak edilen konuların başında geliyor. İş bankası şu anda ihtiyaç kredisi hesaplamalarında aylık yüzde 1,75 oranında kredi faizi uyguluyor. Günlük taksit hesaplaması yapıldığında ise günde 10 TL taksit ödemek şartıyla müşterilere 7.525 TL ihtiyaç kredisi veriliyor. Ayda 300 TL taksit ödemesi yapan İş Bankası müşterileri toplamda ise 10.800 TL kredi maliyeti ile karşılaşıyorlar. 

iş bankası ihtiyaç kredisi hesaplama

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler başvuru işlemlerini geniş bir seçenek ile yapabiliyorlar. Banka şubelerinde kredi başvuıruları yapıldığı gibi mobil bankacılık, internet bankacılığı gibi imkanlarla da ihtiyaç kredisi başvurusu alınıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@