İş Bankası, Halkbank, Finansbank İhtiyaç Kredisi Duyuruları! 989 TL, 1.004 TL, 1.025 TL Taksitle 25 Bin TL Veriliyor!

İhtiyaç kredisi çekerek finansal sorunlarını ertelemek isteyenlere QNB Finansbank, Halkbank ve İş Bankası tarafından düşük maliyetli imkanlar sağlanıyor. İşte merak edilen kredi faizleri...

Finans 21.04.2022 - 18:06 21.04.2022 - 18:06 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de yaşanan ekonomik problemler vatandaşların cüzdanlarına darbe üzerine darbe indirmeye devam ediyor. mecvut borçlarını ödemekte zorlanan vatandaşlar ailelerinin geçimlerini dahi sağlarken büyük zorluklarla karşılaşıyorlar. Maaş zamlarının enflasyon karşısında erimesinin ardından ise vatandaşların terk bir çıkış yolları kaldı. Bu da bankalardan ihtiyaç kredisi kullanıp borçları biraz olsun ertelemek oluyor. Bu yolu tercih eden vatandaşlar bütçelerini geçici olarak toparlama imkanı elde edebiliyorlar. 

36 AYA KADAR VADE İLE İHTİYAÇ KREDİSİ İMKANI!

İhtiyaç kredisi çekmek isteyenlere bankalar 36 aya kadar vade imkanı sağlıyorlar. Ancak bu vade imkanında bazı sınırlamalar uygulanıyor. 50 Bin TL'ye kadar kullanılan ihtiyaç kredilerinde bankalar 36 aya kadar vade imkanından yararlanıyorlar. Ancak müşterinin talep ettiği kredi miktarı 50 Bin TL'Nin üzerine çıkarsa o zaman banka tarafından en fazla 24 aya kadar vade imkanı sağlanabiliyor. 

QNB FİNANBANK 25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

QNB Finansbank düşük faizle ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alıyor. İhtiyaç kredisi çeken müşterilere QNB Finansbank tarafından aylık yüzde 1,79 oranında kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi çekenler bankaya her ay 1.004 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu ihtiyaç kredisinin toplam maliyeti ise 36.284 TL olarak hesaplanıyor.

İŞ BANKASI 25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmayı tercih eden müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,90 oranında kredi faizi uygulanıyor. Müşteriler 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi çekmeleri halinde bankaya her ay 1.025 TL kredi taksiti ödüyorlar. Kullanılan bu kredinin toplam maliyeti ise 37.047 TL olarak hesaplanıyor. 

ihtiyaç kredisi hesaplamaları 25 bin tl

HALKBANK 25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

Kamu bankası olan Halkbank, müşterilere uygun maliyetli ihtiyaç kredisi imkanı sağlıyor. Halkbank'tan ihtiyaç kredisi çeken müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,71 oranında kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi çeken müşteriler kredi vadesi devam ettiği sürece bankaya her ay 989 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin toplam maliyeti ise 35.735 TL olarak hesaplanıyor.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@