İş Bankası İcralık Daireleri Satışa Çıkardı! Özellikleri Siz Belirleyin, Aradığınız Evi Hemen Bulun

İş Bankası kendisine ait olan icra kapsamında konutları satışa çıkardı. Bankadan ev almak isteyenler için tüm detayları A'dan Z'ye bilinmesi gerekenleri ile bir araya getirdik.

Emlak Haberleri 23.10.2021 - 14:08 23.10.2021 - 14:08 Mustafa KARAGÖZ

Türkiye İş Bankası, icralık daireleri satışa sunmaya devam ediyor. Türkiye’nin en kapsamlı icralık daire satış sitelerinden birine sahip olan İş Bankası, bu alanda araştırma yapanların en çok başvurduğu adreslerin başında geliyor. İstanbul’dan İzmir’e, Ankara’dan Bursa’ya kadar çok geniş bir haritaya yayılan bu evleri inceleyerek siz de aradığınız evi bulabilirsiniz.

İş Bankası gayrimenkul satış sitesi, diğer bankalar gibi teklif usulü ile çalışmakta. İş Bankası tarafından satılan konutlara nasıl teklif vereceğinizi haberimizde detaylıca anlatacağız. Siz de bu şekilde aradığınız kriterlere göre seçim yapabilecek, dilediğiniz konut için teklifinizi sunarak beklemeye geçebileceksiniz. 

İş Bankası İcralık Daireler Nasıl Alınır?

İş Bankası gayrimenkul satış sitesinde işlem yapabilmek için ilk olarak geçici şifre almanız gerekiyor. Bireysel kullanıcıysanız kimliğinizle, ticari işletme adına başvuru yapacaksanız imza sirküleri, vergi levhası ve sicil gazetesi ile birlikte en yakın İş Bankası şubesine başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuz incelendikten sonra başvuru esnasında ileteceğiniz e-posta adresine ve telefon numaranıza geçici şifre gönderilecek. Size gönderilen şifreyi, haberimizin son kısmında paylaşacağımız link aracılığıyla kullanabileceksiniz.

iş bankası satılık ekim 23 (1)

İşlem yapabilmek adına en az %5 tutarında teminat yatırmanız gerekecektir. Teminatınızı yatırdıktan ve başvurunuzu yaptıktan sonra size sunulan şifre ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Sistem girişi sonrasında uygun bir gayrimenkul bulup teklifinizi hemen iletebilirsiniz. Teklif tutarınızın ilgili gayrimenkul için belirlenen taban fiyatından az olmaması gerekmekte. Yapacağınız teklif ortalama 1 hafta geçerli olacaktır. 1 hafta sona erdiğinde en yüksek teklifi veren kullanıcı sizseniz banka tarafından bu hususta bilgilendirileceksiniz. Gerekli şartların sağlanması halinde tapu devir işlemlerine geçilecektir.

İş Bankası gayrimenkul satış sitesinde yer alan konutların üzerinde herhangi bir şerh kalmayacak ve tapu doğrudan sizin adınıza geçecektir. Böylece hayalini kurduğunuz eve İş Bankası aracılığı ile erişebileceksiniz. 

iş bankası satılık ekim 23 (2)

İş Bankası gayrimenkul portföyünün oldukça geniş olduğundan söz etmiştik. Müstakil dairelerden villalara kadar oldukça geniş bir tercih havuzunun olduğunu görmekteyiz. Sizlerle paylaştığımız görsellerde de fark edeceğiniz üzere İş Bankası gayrimenkul satış servisinde her fiyata konut bulmak mümkün. İş Bankası gayrimenkul satışlarına ulaşmak için bankanın gayrimenkul satış web sitesini ziyaret etmelisiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@