İş Bankası Kartı Olanlar Yaşadı! Harcamalarını Bu Şekilde Yapanlara Koşulsuz 100 TL Hediye!

İş Bankası Şubat ayı kampanyasını duyurdu. İş Bankası kartları ile ödemelerini yapan müşterilere 100 TL hediye Maxipuan verilecek. Kampanya detayları haberimizde.

Finans 02.02.2022 - 13:39 02.02.2022 - 13:39 Büşra Uluşen

İş Bankası, banka kartı ve kredi kartı kullanan müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bankanın duyurduğu kampanyaya göre İş Bankası ile yapılan harcamalara 100 TL Maxipuan verilecek. 

İŞ BANKASI 100 TL HEDİYE MAXİPUAN VERİYOR!

İş Bankası'nın yeni kampanya duyurusuna göre, 1 Şubat - 28 Şubat 2022 tarihleri arasında İş Bankası kartı ile tek seferde yapılan 75 TL ve üzeri her mobil ödeme ya da TR Karekod ile ödeme işlemlerine yüzde 5, toplamda 100 TL'ye varan Maxipuan hediye ediyor. 

Kampanyaya İş Bankası Maximum özellikli bireysel kredi kartları, bankamatik kartları ve Maxipara kartlara sahip olan kişiler katılabilecek. 

ÖDEMENİZİ MOBİLDEN YA DA KAREKOD İLE YAPIN 100 TL'Yİ KAPIN!

Özel bankaların en çok tercih edilen isimlerinden olan İş Bankası, Şubat ayı kampanyası kapsamında müşterilerine 100 TL dağıtıyor.  75 TL ve üzeri harcamalarını mobil ödeme ya da TR Karekod ile gerçekleştirilen müşterilere yüzde 5 olmak üzere toplamda 100 TL'ye varan Maxipuan verilecek.

Kampanyaya katılmak için telefonunuza indirdiğiniz Maximum Mobil uygulamasında '' Kampanyalar '' bölümünden ilgili kampanyayı bularak '' Katıl'' butonuna tıklanması yeterli olacak. Kampanyaya katılım harcamadan önce ya da sonra kampanya süresi boyunca gerçekleştirilebilecek. 

iş bankası kampanya

Kampanyaya temassız özellikli İş Bankası kartları ile yapılan temassız ödeme işlemleri dahil değildir. Mobil ödeme işlemleri temassız özellikli olup olmasına bakılmadan bireysel özellikli tüm İş Bankası kredi kartları, bankamatik kartları ve Maxiparalar ile Maximum mobil uygulaması üzerinden şifre girmeye gerek kalmadan temassız olarak yapılabilmektedir. 

75 TL ve üzeri harcamalarınız için İş bankası tarafından verilecek 100 TLlik Maxipuan hediyeniz 04 Mart 2022 tarihinde kartınıza yüklenecek. MaxiPuan'ların son kullanma tarihi ise 30 Nisan 2022 olarak belirtiliyor. Yükleme işlemi yapılırken İş Bankası kartının açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir.

 Kampanyadan her müşteri yalnızca bir kez faydalanabilmektedir. Kampanya dönemi içerisinde yapılan alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen Maxipuanlar karttan geri çekilecek. 

İş Bankası'nın 100 TL Maxipuan hediye kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin ödemelerini kesinlikle Mobil Temassız Ödeme ya da Karekod okutarak yapması gerekiyor. Kampanya 1 Şubat ile 28 Şubat 2022 tarihleri arasında geçerli olacak. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@