İş Bankası kartı olup kullanana 100 liralık bedava benzin, motorin ve LPG

İş Bankası 30 Haziran tarihine kadar devam edecek kampanyasında Maximum Kart kullananların 100 TL bedava akaryakıt alabileceklerini ilan etti. İşte o kampanya detayları.

Finans 02.06.2022 - 16:18 02.06.2022 - 16:24 Mustafa Karagöz

İş Bankası Maximum Kart kullanacak olan müşterilerine çok özel bir kampanya başlattığını duyurdu. Ayın 1. günü itibariyle başlayan kampanya ile vatandaşlar toplam 100 TL'lik bedava akaryakıt fırsatı yakalayacaklar. Kampanyanın nasıl uygunacağı ve geçerli olacağını açıklayan banka kullanım şartlarını da ilan etti. 

100 TL'LİK BEDAVA AKARYAKIT KAMPANYASI

İş Bankası kendi sitesinden duyurduğu kampanyasında müşterilerinin 30 Haziran tarihine kadar yapacakları akaryakıt harcamalarına ek puan verileceğini açıkladı. Bu kapsamda çok sık akaryakıt alışverişi yapanlar bankanın kampanyasıyla 1000 TL'lik bedava akaryakıt hakkı kazanacaklar. İş Bankası sitesinden kampanyanın kullanım detayları ile ilgili "İş Bankası kartları ile 1-30 Haziran 2022 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız ikinci ve sonraki 200 TL ve üzeri her yakıt alışverişinize 10 TL, toplam 100 TL'ye varan MaxiPuan kazanın!" açıklamasında bulundu. Vatandaşlar bu açıklama kapsamında kampanyaya dahil olacaklar. 

Kampanyaya Katılmak için Başvuru Yapmak Gerekiyor

İş Bankası kartı olup kullananlar ve kampanyaya katılmak isteyenler, İş Bankası'nın mobil uygulamasını indirecekler. Daha sonra mobil uygulama üzerinden sağlanan hizmetlerde kampanyalar bölümünü bulacaklar. Kampanyalardan akaryakıt kampanyasını seçecekler ve Katıl butonuna basacaklar. 

Kampanyaya Geçerli Kartlar

Kampanya her İş Bankası kartı için geçerli olmayacak. Kampanyaya dahil olmak için banka "İş Bankası Bireysel Kredi Kartları (Maximum Kartları, Maximiles Kartları, MercedesCard, Privia Kartları, Maximiles Black, İş'te Üniversiteli, Maximum Genç, Maximum Pati Kart), İş Bankası Bireysel Bankamatik Kartları ve Maxipara Kartlar" kartlarının geçerli olduğunu duyurdu. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@