İş Bankası Kendisine Ait Evleri Satıyor! 60 Bin TL'ye 2+1 Daire, 70 Bin TL'ye 3+1 Daire

İş Bankası Türkiye geneli başta büyük şehirler olmak üzere çok sayıda ilde kendisine ait olan dairelerin satışlarını gerçekleştirecek. Güncel ilanlar arasında 2+1 daireler için en ucuz fiyat 60 bin TL olurken 3+1 daireler için 70 bin TL olarak açıklandı.

İş Bankası Kendisine Ait Evleri Satıyor! 60 Bin TL'ye 2+1 Daire, 70 Bin TL'ye 3+1 Daire

İş Bankası'nın Nisan 2021 döneminin ikinci yarısına ait listede çok uygun fiyatlarla açık artırmaya çıkarılmış konutlar bulunuyor. Bankanın güncel listesinde 1+1 ve 1+1 daireler için fiyatlar 35 bin TL'den başlıyor. Bu rakam 2+1 daireler için 60 bin TL, 3+1 daireler için ise 70 bin TL seviyesinde.

Bankanın açık artırma ile satışını gerçekleştirdiği evlerden almak isteyenler için ise çok sayıda şehirde konut bulunuyor. Bu konutların en düşük fiyatlı olanlarını sizlerle paylaşıyoruz.

EN DÜŞÜK FİYATLI İŞ BANKASI KONUTLARI

İş Bankası'nın en ucuz fiyata satışa çıkardığı konutlar Şanlıurfa ve Mardin'de yer alıyor. Şanlıurfa'da tamamlanmamış bir yapıda konut satan banka bu daire için35 bin TL ilk teklif fiyatı belriledi. Mardin Artuklu'da yer alan konut için ise banka 40 bin TL ilk teklif fiyatı açıkladı.

En Ucuz Konutlar

İş Bankası Kendisine Ait Evleri Satıyor! 60 Bin TL'ye 2+1 Daire, 70 Bin TL'ye 3+1 Daire - Resim 1 İş Bankası Kendisine Ait Evleri Satıyor! 60 Bin TL'ye 2+1 Daire, 70 Bin TL'ye 3+1 Daire - Resim 2

2+1 VE 3+1 DAİRELER

İş Bankası'nın Şanlıurfa Siverek'te yer alan 2+1 dairesi 60 bin TL'den satışa çıkarıldı. Yine aynı listede yer alan bir başkan konut ise Diyarbakı'da oldu. Diyarbakır Bağlar'da yer alan 3+1 konut 70 bin TL'den satışta. Açık artıma ile yapılacak satışlara bu fiyatlar üzerinden ilk teklifler sunulabilir.

İş Bankası Kendisine Ait Evleri Satıyor! 60 Bin TL'ye 2+1 Daire, 70 Bin TL'ye 3+1 Daire - Resim 3

ANKARA, İSTANBUL, KONYA GİBİ ŞEHİRLER İÇİN BAZI SATIŞLAR

Büyük şehirlerde İş Bankası'nın satışa çıkardığı konutları merak eden vatandaşlar için 6 farklı duyuruyu derledik. Halen ilk teklif fiyatları üzerinden teklif sunulmasını bekleyen dairler için listeler şu şekilde;

İş Bankası Kendisine Ait Evleri Satıyor! 60 Bin TL'ye 2+1 Daire, 70 Bin TL'ye 3+1 Daire - Resim 4 İş Bankası Kendisine Ait Evleri Satıyor! 60 Bin TL'ye 2+1 Daire, 70 Bin TL'ye 3+1 Daire - Resim 5

İŞ BANKASI AÇIK ARTIRMASINA NASIL DAHİL OLUNUR?

İş Bankası'nın açık artırma ile yayımladığı konut satış duyurularında çok fazla ilan bulunmakta. Onlarca ilanın tamamını görüntülemek isteyenler bankanın resmi sitesinden gayrimenkul satış duyurularına ulaşabilir ve tüm satış listesini görüntüleyebilir.

İhalelere Dahil Olmak için

İhalelere dahil olmak isteyenler bankanın sitesinden kendilerine uygun konut bulduklarında, başvurularını İş Bankası şubelerinden yapabilirler. Bunun dışında bankanın internet bankacılığı hizmetleri üzerinden teklifleri sunmakta mümkün.