İş Bankası Kesenin Ağzını Açtı! Emeklilere Hem Aidatsız Kart, Hem de 2.000 TL Nakit Verilecek! Başvurular Başladı

İş Bankası emeklilere hem aidatsız kart verecek hem de 2.000 TL nakit ödeme yapacak. Başvurular başladı. Emekliler İş Bankası şubelerine akın ediyor.

Finans 04.02.2022 - 16:39 04.02.2022 - 16:39 Büşra Uluşen

Emekli bankacılığının ülkemizdeki bayrak taşıyıcılarından biri olan İş Bankası, yine ses getirecek bir kampanya düzenledi. Emeklilere özel aidatsız kart, düşük faizli kredi ve 2.000 TL’ye varan nakit ödeme devri başladı. Siz de hemen İş Bankası’na başvurarak ya da E-devlet üzerinden talepte bulunarak bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.


İş Bankası’nın emeklilere özel bu kampanyasından, maaşını İş Bankası’na taşıyan ve 3 yıl boyunca maaşını İş Bankası’ndan almaya yönelik taahhüt verecek emekliler yararlanabilecek. Bilindiği üzere bankalar, 3 yıllık taahhüde bağlı olarak emekli müşterilerine promosyon ödemekte. Birçok bankanın promosyon tutarı 1.000 TL’nin altında kalırken bu yönde aksiyon alan İş Bankası, maaş tutarına göre tamı tamına 2.000 TL’ye kadar ödeme yapmaya başlayacak.

EVİNİZDEN ÇIKMADAN BAŞVURU YAPIN, PROMOSYON DESTEĞİNDEN SİZ DE YARARLANIN!

İş Bankası emekli promosyon uygulamasından yararlanmak için tercih edebileceğiniz farklı seçenekler mevcut. Eğer hâlihazırda bir İş Bankası hesabınız varsa işlemlerinizi çok pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İş Bankası internet bankacılığına ya da İşCep mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra ilk olarak ‘’Başvurular’’ sekmesine giriş yapın. Daha sonra sırasıyla ‘’Ürünler’’ ve ‘’Emekli Maaş İşlemleri’’ menülerine tıklayın. Maaş taşıma işlemleri için ‘’ Maaş Taşıma ve Talimat Verme ‘’ promosyon işlemleri için ise ‘’ Promosyon Başvurusu ‘’ sekmesini kullanabilirsiniz.

işcep mobil emekli
Daha önce maaş taşıma talebinde bulunduysanız ve işlemleriniz sorunsuz bir şekilde gerçekleştiyse sürece promosyon talebi ile devam edebilirsiniz. Maaş tutarına göre İş Bankası tarafından ödenebilecek promosyon tutarlarını aşağıda bulabilirsiniz;


•    Maaşı 0 TL ile 1.499 TL arasında olanlar: 1.750 TL
•    Maaşı 1.500 TL ile 2.499 TL arasında olanlar: 1.875 TL
•    Maaşı 2.500 TL veya üzerinde olanlar: 2.000 TL nakit promosyon fırsatından yararlanıyor.


E-devlet sisteminde yer alan ‘’Banka Değişikliği’’ menüsü sayesinde maaş taşıma işleminizi şubeye gitmeden gerçekleştirebilirsiniz. E-devlet şifreniz yoksa ve İş Bankası mobil/internet bankacılığı kullanıcıysanız bu uygulamalardan birine giriş yaparak e-devlet servisini ücretsiz olarak kullanabilir, maaş taşıma talebinizi bu şekilde iletebilirsiniz. Ayrıca maaş taşıma işlemleri ve bilgi alma amacıyla İş Bankası şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

işbank emekli,


İlk defa emekli olacak kişiler, emeklilik başvuru dilekçesinin banka kısmına İş Bankası hesap numaralarını yazarak maaşlarının İş Bankası nezdindeki hesaplarına yatırılmasını talep edebilirler. Bu işlem için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Maaş taşıma talebiniz sonrasında İşCep mobil uygulaması ya da İş Bankası internet bankacılığından promosyon talebinde bulunabilirsiniz. Maaşınız hesabınıza aktarıldıktan sonra promosyonunuzu nakit olarak alabileceksiniz.


İş Bankası, emekli maaş müşterilerine maaş taşıma karşılığında promosyon ödemenin yanı sıra aidatsız kredi kartı kullanma hakkı da sunuyor. İş Bankası’ndan alacağınız emekli kartınızla alışverişlerinizi kredi kartı ile ödeyebileceksiniz. Ayrıca bu kart için aylık ya da yıllık aidat ödemeniz de gerekmeyecek. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@