İş Bankası Kredi Kartı Olana 2 Bin Lira Bedava Para! Maximum Kart Maxipuan Kampanyası

Okulların açılmasıyla kredi kartı harcamaları artarken bankaların bedava kredi kartı para puan kampanyaları da başladı. Maximum kredi kartı MaxiPuan kampanyası!

Finans 08.09.2021 - 13:25 08.09.2021 - 13:27 Gülcan Özer

Pandemi döneminde artan kredi kartı harcamaları katlanarak artarken online alışveriş yapmanın kolaylığını keşfeden vatandaşlar kredi kartı harcamalarına devam ediyor. Özellikle de sonbaharın gelmesi ve okulların açılması ile son dönemde kredi kartı kullanım miktarı katlanarak artarken bankalar daha fazla kişiye ulaşmak adına farklı kampanyaları birbiri ardına hayata geçiriyor. 

Bankaların kredi kartı kampanyaları bedava para yüklemeleri nedeni ile yakından takip edilirken bu kampanyalardan birini de İş Bankası duyurdu. İş Bankası Maksimum kredi kartı olan müşterilerine yönelik olarak 2 bin liraya kadar bedava para kazanabilecekleri maxipara kampanyasını başlattı. Bu kampanya kapsamında harcamalarında İş Bankası Maximum kredi kartı kullanan kişiler 2 bin liraya kadar Maxi Para kazanma imkanı elde edecekler. 

İŞ BANKASI MAXİ KREDİ KARTI KAMPANYASI BAŞLADI! 2 BİN LİRAYA KADAR BEDAVA MAXİ PARA KAZANABİLİRSİNİZ! 

Son dönemde Çağlar Çorumlu tarafından canlandırılan Zeki Müren'li reklamları ile çok konuşulan ve sosyal medyada gündemden hiç düşmeyen İş Bankası bu seferde kredi kartına bedava para kampanyası ile büyük yankı uyandırdı. 

İş Bankası kampanyalar bölümünden duyurulan kampanya ile Maksimum kredi kartı olan kişilere 2 bin liraya kadar bedava maxi para kazanma imkanı sunuldu. 

iş-bankası-maksimum-kredi-kartı-kampanyasıİŞ BANKASI MAXİPARA KREDİ KARTI KAMPANYASI İÇİN YAPILMASI GEREKENLER NELER, KİMLER 2 BİN LİRA BEDAVA PARA KAZANABİLİR?

 İş Bankası bedava maxi para kampanyası için 30 Eylül tarihine kadar yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışveriş için bir çekiliş hakkı verilecek. 30 Eylül tarihinde kampanyaya katılım sona ererken Milli Piyango tarafından yapılan çekiliş ile 1000 kişiye 2 bin liralık bedava maxi para yüklemesi yapılacak. Çekilişe katılmak isteyen kişilerin 100 liralık harcamayı yapmadan önce Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden çekiliş kampanya sayfasındaki “KATIL” butonuna tıklamaları yeterli olacak. 

Önceden kampanyaya katılmak için işlem yapmayan kişiler alışverişlerini yaptıktan sonra da kampanyalar bölümündeki çekiliş bölümünde yer alan katıl butonuna basarak çekiliş hakkı elde edebilecekler. Kazanacakları belirleyecek olan çekiliş 12 Ekim 2021 tarihinde noter huzurunda yapılacak ve kazanan kişiler 18 Ekim 2021 tarihinde Posta gazetesinde yayımlanacak liste ile ilan edilecekler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@