İş Bankası Mobil Uygulamasından Başvuran Müşterilerinin Hesaplarına Hemen Yatıracak

İş Bankası anında kredi kampanyası kapsamında müşteriler 50.000 TL'ye kadar olan ihtiyaç kredilerini online olarak alabilecekler. Başvurular mobil uygulamadan yapılabilir.

Finans 28.10.2021 - 17:41 28.10.2021 - 17:41 Mustafa KARAGÖZ

İş Bankası müşterilerine yada müşterisi olacaklara özel olanaklar ile ihtiyaç kredisi sağlamaya devam ediyor. Bankanın güncel kredi olanaklarıyla sağladığı ihtiyaç kredilerinde belli bir limite kadar şubeye gitmeye gerekte bulunmuyor. 

İŞ BANKASI'NDAN ANINDA İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Anında kredi kampanyası müşterilerin 7 / 24 ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmalarını sağlıyor. Müşteriler istedikleri zaman kredi başvurusunda bulunabilir ve online yanıt alabilirler. 

Talep edilen kredi tutarı belli bir limite kadar olması durumunda ise İş Bankası onayı sonrası ihtiyaç kredisi hemen hesaba yatar. 

İş Bankası standart kredi kampanyası kapsamında müşterilerine 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi sağlıyor. Ancak yüksek limitli krediler için başvurular banka şubelerinden alınıyor. 

İş Bankası Kredi Açıklaması

"Anında Kredi, 100.000 TL'ye kadar olan tüm nakit ihtiyaçlarınızı size özel faiz oranları* ile anında karşılayabileceğiniz pratik bir bireysel kredidir. Kredi tutarı 50.000 TL üzerinde olan krediler için vade 24 ay ile sınırlı olup 50.000 TL ve altındaki kredilerde azami 36 ay olarak uygulanmaktadır."

ANINDA KREDİ ÖZELLİKLERİ

İş Bankası yukarıda yer alan açıklama kapsamında müşterilere özel faiz oranları sunuyor. Bankanın standart kredi faiz oranı yüzde 1.60 bandında yer alıyor

İş Bankası 50.000 TL'ye kadar olan krediler için 36 ay vade olanağı sunuyor. 50.001 TL üzeri kredilerde ise vade süreci 24 ay olarak uygulanır. 

İhtiyaç kredisi geri ödemelerinde isteyen müşteriler 3 ay ödeme erteleme olanağından da yararlanabilirler. 

Anında kredi başvuruları sonrası onaylanan tutar anında banka hesabına yatırılır. 

ANINDA KREDİ BAŞVURU İŞLEMLERİ

İş Bankası müşterisi olanlarlar bankanın mobil uygulaması üzerinden kredi başvurularını yapabilirler. İsteyenler internet bankacılığı yada SMS ile kredi başvurularını bankaya iletebilirler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@