İş Bankası Mobil Ve İnternet Bankacılığı Çöktü Mü, Neden Açılmıyor, Ne Zaman Düzelecek, Açıklama Yapıldı Mı?

Türkiye'nin köklü bankalarından olan İş Bankası'nın mobil, internet, telefon bankacılığı sistemlerinin hata verdiği iddia edildi. İş Bankası internet bankacılığı neden çalışmıyor, ne zaman düzelir?

İş Bankası Mobil Ve İnternet Bankacılığı Çöktü Mü, Neden Açılmıyor, Ne Zaman Düzelecek, Açıklama Yapıldı Mı?

Türkiye'nin en köklü bankalarından birisi olan İş Bankası'nda hizmet kesintisi yaşandığı iddia edildi. Binlerce İş bankası müşterisi sosyal medyada şikayetlerini dile getirirken İş Bankası'ndan kendilerine bir bilgilendirme yapılmasını istiyorlar.

İŞ BANKASI'NDA HİZMET KESİNTİSİ

İş Bankası müşterileri bu gece internet bankacılığı ve İşCep uygulaması üzerinden işlem yapmak istediklerinde teknik bir hata ile karşı karşıya kaldılar. Tüm müşteriler için geçerli olan bu teknik hata nedeniyle müşteriler herhangi bir şekilde bankacılık hizmeti alamadılar. Para transferi, fatura ödeme gibi işlemleri yapmak isteyen müşteriler teknik hata ile karşılaştılar.

iş bankası teknik sorun

İŞ BANKASI HİZMET KESİNTİSİ NEDEN OLDU?

İş Bankası hizmet kesintisinin neden olduğu oldukça merak ediliyor. Şu ana kadar İş Bankası tarafından konuya dair bir açıklama yapılmadı. Bunun için de hizmet kesintisi ve erişim sorununun neden kaynaklandığı net olarak bilinmiyor.

İddialara göre İş Bankası gece 00:00 ile 02:00 saatleri arasında sistem güncellemesi yaptığı için hizmet kesintisi yaşandı. Ancak müşterilerin İş Bankası müşteri hizmetlerini aradıklarında cevap alamamaları ve telefonun açılmaması konunun sistem güncellemesi olmadığına dair yorumları beraberinde getirdi. Şu anda İş bankası erişim sorunu ve hizmet kesintisinin net bir şekilde nedeni bilinmiyor.

İŞ BANKASI ERİŞİM SORUNU VE HİZMET KESİNTİSİ DÜZELDİ Mİ, NE ZAMAN DÜZELECEK?

İş Bankası müşterileri hizmet kesintisine dair gelişmeleri merak ediyorlar. Ancak resmi olmayan bilgilere göre İş Bankası'nın çevrimiçi bankacılık hizmetleri teknik servisi hizmet kesintisinin sona erdirilmesi için bir çalışma yapıyor. Sosyal medyada bazı İş Bankası müşterileri internet bankacılığına erişimin açıldığını ifade ettiler. İşCep uygulamasında son durum merak edilse de İş Bankası'nın sistemlerini kısa bir süre içerisinde tamamen hizmete açacağı tahmin ediliyor.