İş Bankası Rakiplerine Meydan Okudu! Emekli Maaş Promosyonu 5.000 TL'ye Yükseldi, Piyasa Karıştı!

Emekli maaş promosyonu kampanyası ile zirveye İş Bankası oturdu. İş Bankası yaptığı güncelleme ile emeklilere en yüksek maaş promosyonu veren banka oldu.

İş Bankası Rakiplerine Meydan Okudu! Emekli Maaş Promosyonu 5.000 TL'ye Yükseldi, Piyasa Karıştı!

Türkiye’de emekli müşterilere yönelik her bankanın ayrın bir politikası var. Emeklileri maaş promosyonu kampanyaları ile ikna etmeye çalışan bankalar oldukça dikkat çeken kampanyalar düzenleyebiliyorlar. Bu konuda ise bazı bankalar aylardır ön plana çıkıyor. Ancak İş Bankası son yaptığı hamle ile bu konuda rakiplerine adeta nal toplattı. Emekli maaş promosyonu ödemelerine zam yapan İş Bankası emeklilere 5.000 TL promosyon müjdesi verdi.

İŞ BANKASI EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONLARI NE KADAR OLDU?

İş Bankası tarafından yapılan son duyuruya göre emekli maaş promosyonunun ödeme tutarlarında güncelleme yapıldı. Buna göre artık maaşı 1.500 TL’ye kadar olan emekli müşterilere 3.500 TL, maaşı 1.500 TL ile 2.500TL arasında olan emeklilere 4.250 TL ve maaşı 2.500 TL’nin üzerinde olan emeklilere de 5.000 TL promosyon ödemesi yapılacak.

İŞ BANKASI EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU NASIL ALINIR?

İş Bankası’nın emekli maaş promosyonu kampanyası kapsamında sağladığı promosyon ödemesi imkanından müşterilerin nasıl yararlanabilecekleri merak ediliyor. Öncelikle müşterilerin emekli maaşlarını İş Bankası’na taşımaları gerekiyor. Ardından ise İş Bankası’na 3 yıl boyunca maaşını bir başka bankaya taşımayacağına dair müşterinin taahhüt vermesi gerekiyor. Sonrasında emekli müşterinin İş Bankası hesabına yatan ilk maaş ödemesinin ardından maaş promosyonu ödemesi ilgili hesaba aktarılıyor.

HANGİ EMEKLİLER İŞ BANKASI’NDAN MAAŞ PROMOSYONU ALABİLİRLER?

İş Bankası’ndan maaş promosyonu alabilecek emekliler de merak ediliyor. İş Bankası ile SGK arasında yapılan anlaşma gereği SGK emeklilerinin tamamı İş Bankası’ndan maaş promosyonu alabiliyorlar. Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur ayrımı yapılmıyor. Emekli müşteriler İş Bankası’na başvurarak maaş promosyonu sahibi olma sürecini başlatabiliyorlar.

Öte yandan İş Bankası tarafından açıklanan emekli maaş promosyonu kampanyasının süresinin 30 Eylül 2022 tarihine kadar devam edeceği bildirildi. Emekliler İş Bankası’nının bu kampanyasından Eylül ayının sonuna kadar yararlanabilecekler.

Emlak365.com