İş Bankası SMS İle Herkese 25.000 TL Tüketici Kredisi Veriyor! Günde 37 TL Taksitle Krediniz Hazır!

İş Bankası tarafından müşterilerine SMS ile ihtiyaç kredisi verilmeye başlandı. İş Bankası ihtiyaç kredisi maliyetleri nelerdir, hangi şartlarda tüketici kredisi çekilir?

Finans 10.01.2022 - 22:58 10.01.2022 - 22:58 Engin Uzunoğlu

Tüketici kredisi tahsisinde en hızlı bankalardan biri olarak kabul edilen İş Bankası, tahsis şartlarını daha da yumuşattı. Bankanın istediği şartları sağlayan kullanıcılar sadece bir SMS ile anında 25.000 TL ihtiyaç kredisi çekebiliyor. Başvuru şartları ve yöntemleri için haberimizi okumaya devam edin.

İş Bankası, dijital bankacılığın öncülerinden biri olarak şubeye gitmenize gerek kalmadan kredi çekebileceğiniz en hızlı bankalardan biri. Özellikle İş Bankası müşterileri bu konuda fazlasıyla şanslı. Zira internet bankacılığı veya İşCep mobil uygulaması ile kredi çekmeniz en fazla 5 dakikanızı alıyor. Krediniz onaylanıp hesabınıza geçtikten sonra çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılamak adına hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

SMS İle 1 Dakikada Kredi Başvurusu Yapın

İş Bankası SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak son derece basit. NAKİT bir boşluk, T.C kimlik numaranız bir boşluk, kullanmak istediğiniz kredi tutarı bir boşluk, doğum tarihinizi yazdıktan sonra bu mesajı 4402’ye SMS olarak göndermeniz halinde kredi talebiniz anında değerlendirmeye alınır ve yanıtı ortalama 3-4 dakika içerisinde yine SMS olarak cep telefonunuza gönderilir. İş Bankası hesabınız varsa paranız anında hesabınıza yatar, hesabınız yoksa İşCep uygulaması ile hesap açabilir veya bu işlem için en yakın İş Bankası şubesine giderek hesabınızı açabilirsiniz.

İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak için İş Bankası şubelerini ve ATM’lerini de kullanabilirsiniz. En kolay yöntemler ise İşCep mobil uygulaması veya İş Bankası internet bankacılığı ile kredi başvurusu yapmaktır. Krediler menüsünde yer alan Anında Kredi hizmetinden yararlanarak kredi başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. Kredi notunuz ve mevcut kredi kartı, ek hesap ve kredi ödemeleriniz kabul görür nitelikte ise paranız hemen kullanıma hazır hale gelecek şekilde hesabınıza geçer.

İş Bankası, müşterilerine sigortalı ve sigortasız olmak üzere 2 tip kredi seçeneği sunmakta. Sigorta yaptırmanız halinde kredi vadesi sona erene kadar krediniz hayat sigortası ile güvence altında olur. Tahmin edeceğiniz gibi sigortalı kredi ürünü için banka tarafından sunulan oran, sigortasız kredilere nazaran daha uygundur. Hem kredinizi güvence altına almak, hem de daha düşük oranla kredi kullanmak üzere sigortalı kredi seçeneğinden yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@