İş Bankası Yeni Yıla Özel Maximum Puan Dağıtıyor! 200 TL MaxiPuan Ödülünüzü Hemen Alın!

İş Bankası tarafından 2022 yılına girerken müşterilere 200 TL MaxiPuan kazanma imkanı verildi. İş Bankası'ndan 200 TL MaxiPuan nasıl kazanılır?

İş Bankası Yeni Yıla Özel Maximum Puan Dağıtıyor! 200 TL MaxiPuan Ödülünüzü Hemen Alın!

İş Bankası, 2022 yılına girerken müşterilerine hediye dağıtmaya devam ediyor. Yeni yıla girmeye sayılı günler kala İş Bankası tarafından yeni bir kampanyanın daha duyurusu yapıldı. İş Bankası kartınızla yapacağınız alışverişlerin her birinden 20 TL, toplamda ise 200 TL MaxiPuan kazanabilirsiniz. Kampanyaya ilişkin gerekli bilgilerin tamamı haberimizde.

2022 yılına girerken düzenlediği kampanyalar ve dağıttığı hediyelerle müşterilerini fazlasıyla sevindiren İş Bankası, yeni bir kampanya daha düzenledi. Belirli sektörlerde yapacağınız her bir harcamadan 20 TL MaxiPuan kazanabilirken toplamda 200 TL’ye kadar MaxiPuan kazanabileceksiniz.

31 Aralık’a Kadar Kampanyadan Yararlanın, Her Harcamanız Kazanca Dönüşsün

İş Bankası tarafından düzenlenen bu özel kampanyaya yalnızca Maximum mobil uygulaması üzerinden katılabileceksiniz. Maximum mobil uygulamasını indirip giriş yaptıktan sonra ‘’Kampanyalar’’ menüsüne girin ve yeni yıl kampanyası başlığında yer alan ‘’Katıl’’ butonuna tıklayın. Bu işlemi harcama öncesinde ya da sonrasında gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya şu sektörlerde geçerli; kozmetik, e-ticaret, giyim, optik, aksesuar, market, dekorasyon, elektronik ve kırtasiye. Bu sektörlerden birine ilişkin ödeme yaparken İş Bankası Maximum özelliği olan kredi kartınızı kullandığınızda minimum 200 TL ve üzeri ödeme yapmanız halinde kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Yapacağınız 2. Alışverişten itibaren her alışverişinizde 20 TL MaxiPuan kazanacaksınız. 31 Aralık 2021 tarihine kadar toplamda 100 TL’ye kadar MaxiPuan kazanabilirsiniz.

MaxiPara kartlar, İş’te Üniversiteli ve Maximum genç kartlar ile yapılan harcamalar da kampanyaya dahildir. Tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri ödemelerle birlikte kampanyadan ödül almaya hak kazanabilirsiniz. Ödemelerin kampanya dahilindeki sektörlerden yapılmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca kampanyaya alışveriş öncesinde ya da sonrasında mutlaka başvurmuş olmalısınız.

Siz de kozmetik, e-ticaret, giyim, optik, aksesuar, market, dekorasyon, elektronik ve kırtasiye sektörlerinden yapacağınız harcamalarda 200 TL’ye kadar MaxiPuan kazanmak istiyorsanız hemen Maximum mobil uygulamasını indirin ve kampanyaya katılın. Daha sonra 200 TL ve üzeri sektör alışverişlerinizde İş Bankası kartınızı kullanarak toplamda 200 TL’ye kadar MaxiPuan kazanma şansı elde edeceksiniz.

SONRAKİ HABER