İş Bankası'dan Yüzde 0.78 Faiz Oranıyla 15 Şehirdeki Projelere Konut Kredisi!

İş Bankası'nın 2020 yılı anlaşmalı konut projelerinin yer aldığı illerin listesi açıklandı. Bu kapsamda yüzde 0.78 faiz oranıyla konut kredisi imkanıyla satılacak konutlara dair detaylı bilgi haberimizde.

KONUT KREDİSİ 13.01.2020 - 22:00 15.07.2021 - 00:10 SERHATMEDYA

İş Bankası'nın 2020 yılı anlaşmalı konut projelerinin yer aldığı illerin listesi açıklandı. Bu kapsamda yüzde 0.78 faiz oranıyla konut kredisi imkanıyla satılacak konutlara dair detaylı bilgi haberimizde.

İş Bankası'nın 2020 yılında devam ettirdiği kampanyalardan bir tanesi de Anlaşmalı Konut Projesi.Banka bu kampanya kapsamında aşağıda yer alan 15 şehirde bulunan projelere uygun faiz oranıyla konut kredisi sağlayacak. Belirli başvuru koşullarının bulunduğu kampanyaya ilişkin bilinmesi gereken tüm ayrıntıları haberimizde aktarıyoruz. İŞ BANKASI 2020 YILI ANLAŞMALI KONUT PROJELERİİş Bankası anlaşmalı konut projeleri için kullanılabilecek konut krediis miktarını 600 bin TL olarak açıkladı. Müşteriler bankanın anlaşmalı olduğu bu projelerden ev satın aldıklarında konut kredilerini yüzde 0.78 faiz oranıyla alabilecekler. Bu kredi kullanımlarda vatandaşlara sağlanan vade olanağı ise 120 aya kadar çıkıyor.Banka anlaşmalı konut projelerinde sistemin nasıl işlediğine ilişkin bilgilendirme açıklamasında şu ifadeleri kullandı. "Anlaşmalı konut projelerinden yapılacak kredi kullanımlarında kampanyaya dahil olan müteahhitler tarafından verilecek destekle bu oran müşteriye %0,78 olarak yansıtılacak."15 Farkı Şehirde Bulunan Projelerİş Bankası'nın resmi internet sitesinde yer alan bilgilerde bankanın anlaşmalı olduğu konut projelerinin 15 farklı şehirde bulunduğu duyuruldu. Bu 15 farklı şehir arasında, Ankara, İzmir, Adana, Aydın, Edirne, Çanakkale, Giresun, Konya, Kocaeli, Mersin, Ordu, Rize, Tekirdağ, Trabzon bulunuyor. YÜZDE 0.78 FAİZ ORANIYLA KREDİ VE ÖRNEK ÖDEME TABLOSUYüzde 0.78 faiz oranıyla sağlanan bu kredi imkanından yararlanmnak isteyen vatandaşlar için İş Bankası örnek ödeme tablosunu yayımladı. İş Bankası tarafından yayımlanan ödeme planında 100 bin TL'lik kredi kulanımının 60 ve 120 ay vadede geri ödeme seçenekleri ele alınıyor. İşte İş Bankası tarafından yayımlanan o örnek ödeme planı. 

Bankaların konut kredisi kampanyalarından anında haberdar olmak isterseniz;İnstagram Hesabımız için TIKLAYINAndroid uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZKredi Masraf ÖdemeleriMüşteriler İş Bankası'ndan kredi kullanmalarında halinde tabloda yer almayan bazı masraf ödemeleri yapacaklar. İş Bankası tarafından açıklanan o sigorta masrafı tutarları."Sigortaya ilişkin masraflar: 301 TL bir yıllık Konut Sigortası primi, 171,90 TL bir yıllık DASK poliçesi bedeli ve 1.456, 26 TL bir yıllık hayat sigortası bedelidir. Konut sigortası, hayat sigortası ve DASK prim tutarları ortalama olarak hesaplamış olup, konutun lokasyonu ve m²'sine, müşterinin yaşı, cinsiyeti vb. kriterlere göre değişiklik göstermektedir. Hesaplanan yıllık maliyet oranına sigorta tutarları dahil edilmemiştir."Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@