İş Bankası'dan Yüzde 0.99 Faiz Oranıyla 5 Yıl 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

İş Bankası aracılığıyla ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için 20 bin TL kredinin 60 ay vade ile geri ödeme detaylarını ve örnek ödeme planını aktarıyoruz.

İHTİYAÇ KREDİSİ 24.03.2020 - 00:26 15.07.2021 - 00:09 SERHATMEDYA

İş Bankası aracılığıyla ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için 20 bin TL kredinin 60 ay vade ile geri ödeme detaylarını ve örnek ödeme planını aktarıyoruz. Mart ayı sonu İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları, elektronik başvuru işlemleri ve örnek ödeme planı haberimizde.

İhtiyaç kredisi kullanmayı düşünen ve bankaların kredi faiz oranlarını araştıran vatandaşlar için İş Bankası tarafından sunulan imkanları inceledik. İş Bankası 2020 yılı Mart ayı sonu ihtiyaç kredisi faiz oranları, bankanın sunduğu standart ve esnek ödeme seçenekleri, 20 bin TL kredi kullanımında vatandaşların ödeyeceği masraflar ile 20 bin TL ihtiyaç kredisinin 60 ay vadeli ödeme planı. İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİİş Bankası ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara sabit faiz oranıyla kredi imkanı sunuyor. Banka geçtiğimiz haftalarda yüzde 0.97 olan kredi faiz oranını yaşanan son gelişmeler ve ekonomik veriler kapsamında yüzde 0.99 olarak güncelledi. Banka standart ihtiyaç kredisinde vatandaşlara 60 ay vade imkanı sunar. İş Bankası aracılığıyla en fazla 50 bin TL ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Bu bilgilerin dışında İş Bankası müşterin kredi kullanımlarına ilişkin şu bilgileri verdi. İş Bankası'nın Kredi Kullanım ve Başvuru Açıklaması"50.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için dijital temas noktalarından yapacağınız başvurunuzun onaylanması halinde, talep ettiğiniz kredi tutarı o an hesabınıza aktarılacaktır. 7/24 kredi kullanım kolaylığı sunan “Anında Kredi” ile ilgili tüm detayları inceleyebilirsiniz. isbank.com.tr’den, Telefon Şubesi’nden ve İş Bankası Şubelerinden yapılan başvuruların olumlu sonuçlanması durumunda; İşCep'ten veya İnternet Şubesi’nden “Krediler” > “Kredim Hazır” menüsü aracılığıyla sözleşmenizi onaylayıp kredinizi o an hesabınıza aktarabilirsiniz."60 AY VADELİ 20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ

Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@