İş Bankası'ndan 5 Bin Liraya Kadar Faizsiz Taksitli Nakit Fırsatı Duyuruldu! Üstelik Bu Kişilerin Hesabına Anında 200 TL

Nakit ihtiyacı çekenler için İş Bankası harekete geçti! İşCep’ten İş Bankası müşterisi olanlara faizsiz taksitli nakit avans ve daha birçok ayrıcalık sunuluyor! İşte detaylar…

Finans 27.05.2022 - 17:02 27.05.2022 - 17:11

Bankaların yeni müşterilerine özel cazip fırsatları devam ediyor. Türkiye İş Bankası tarafından duyurulan kampanya kapsamında vatandaşların nakit ihtiyaçlarını karşılamaları için birçok seçenek sunuluyor. Ayrıca İşCep üzerinden yeni müşteri olanlara özel sayısız bankacılık işleminde de ayrıcalık sunulacak!

Ücretsiz EFT ve Havale Fırsatı!

İşCep uygulaması üzerinden ‘’Müşteri Olmak İstiyorum’’ özelliği ile İş Bankası müşterisi olan bireysel ve esnaf/gerçek kişiler için ücretsiz EFT ve havale fırsatı sunulacak. 1 yıl süre ile geçerli olacak ayrıcalık kapsamında tek seferde en çok 50.000 TL’ye kadar işlem yapılabilecek. Ücretsiz EFT ve havale fırsatının yanı sıra nakit ihtiyacı olan yeni İş Bankası müşterilerinin de birçok avantajdan yararlanması sağlanıyor.

5.000 TL Faizsiz Taksitli Nakit Avans

işcep mobil emekli

İşCep ile İş Bankası müşterisi olanlara özel ayrıca 5.000 TL’ye kadar faizsiz taksitli nakit avans fırsatı sunuluyor. Acil nakit ihtiyacı çekenlere faizsiz olarak sunulacak nakit avans kapsamında uygun geri ödeme seçenekleri sunuluyor. İşCep ‘’Müşteri Olmak İstiyorum’’ özelliği ile müşteri olan ve kredi kartı başvuruları onaylanan kişiler bir defaya mahsus olmak üzere bu fırsattan yararlanabilmektedir. 300 TL’den 5.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları için kampanya kapsamında yer alan vatandaşların faizsiz taksitli nakit avans fırsatından yararlanması sağlanmaktadır.

İş Bankası Kartına Anında 200 TL Tanımlanacak!

31 Aralık 2022 tarihine kadar İşCep’te yer alan ‘’Müşteri Olmak İstiyorum’’ seçeneği ile ilk defa banka müşterisi olan kişilerin İş Bankası kredi kartı ve bankamatik kartı başvurusu sonrasında hesaplarında 200 TL MaxiPuan gönderilecek. Başvuru tarihinden itibaren takip eden ayın sonuna kadar gerçekleştirilecek 200 TL ve üzeri alışverişlerde 200 TL MaxiPuan kazanma fırsatı sunulacak. Ayrıca kartın teslim edilmesini beklemek zorunda kamadan anında internet alışverişlerinde ve mobil temassız ödemelerde de kullanma fırsatları sunuluyor.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@