İş Bankası'ndan Bir SMS'le 20.000 TL Hazır Kredi! SMS'le Başvur ATM'den Çek

İş Bankası hazır kredi paketi kapsamında 20.000 TL anında ihtiyaç kredisi sağlıyor. Bir kısa mesajla SMS'le başvuru yapabileceğiniz kredi paketini anında ATM'den çekebilirsiniz.

İş Bankası'ndan Bir SMS'le 20.000 TL Hazır Kredi! SMS'le Başvur ATM'den Çek

İş Bankası anında kredi paketini ay ay yeniliyor. Bankanın sunduğu kredi limiti ve kişiye özel ödeme seçenekleri sabit kalırken banka faiz oranlarını yeniliyor. Ağustos ayının kalan günlerinde sağlanacak olan hazır kredi paketini tüm ayrıntıları sizlerle.

HAZIR KREDİ PAKETİ İŞ BANKASI'NDAN

İş Bankası anında kredi paketi kapsamında müşterilerinin belli bir limite kadar olan taleplerini şubeye gitmeden karşılıyor. Banka müşterilerine kısa mesaj ile internet üzerinden yada mobil uygulama üzerinden başvuru olanakları sunuyor. İş Bankası'nın sunduğu anında kredi kampanyası ile bağlantılı olarak ayrıca hazır kredi paketi bulunuyor.

Hazır kredi paketi ile müşterilere kişiye özel bir limit belirleniyor. Müşteriler anında kredi başvuruları ile kendi kazanç durumlarına göre ödeme planı oluşturup nakit ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

ANINDA KREDİ KAMPANYASI NEDİR?

İş Bankası tarafından verilen anında kredi kampanyasında en üst limti 50.000 TL olarak uygulanır. Müşterilerin 50.000 TL'ye kadar olan kredileri için banka şubesine gitmelerine gerek yoktur. Dijital kanallar üzerinden yapılacak başvuruların ardından onay çıkarsa hemen kredi kullanılabilir.

Anında kredi kampanyası için sağlanan özellikler ise bankanın web sitesinde duyuruldu.

* Anında ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 50.000 TL'ye kadar kredi kullanılabilir.

* Kredi başvuruları SMS ile mobil bankacılık üzerinden yada internet bankacılığı üzerinden yapılabilir.

* Düşük limitli krediler onay sonrası banka ATM'sinden çekilebilir.

* Geri ödeme sürecinde müşterilere 92 günlük ödeme erteleme fırsatı sunulur.

* En uzun vadeli ödeme planı 3 ay erteleme ve 33 ay taksit olacak şekilde yapılır.

20.000 TL KREDİ İÇİN ÖDEME PLANI

hazır kredi iş bankası

İş Bankası tarafından sağlanan hazır anında kredi paketi ile 20.000 TL çekecek ve 24 ay vadede ödeyecekler aylık 315 TL taksitle ödenecek. Toplam geri ödeme ise 25 bin 148 TL olacak.

SONRAKİ HABER