İş Bankası'ndan Dakikalar İçinde Nakit Desteği! 3 Ay Ertelemeli Anında Kredi Kampanyası!

Acil nakit arayışında olanlara İş Bankası, Anında Kredi kampanyası ile destek olmaya devam ediyor. İş Bankası'ndan Anında Kredi nasıl çekilir? 

Finans 23.10.2021 - 23:48 23.10.2021 - 23:51 Engin Uzunoğlu

Ekonomik sorunlar vatandaşların bir numaralı problemi olmaya devam ediyort. Pahalılaşan hayat karşısında bütçelerinde açıklar oluşan vatandaşlar acil olarak nakit ihtiyaçlarına çözüm üretebilen bankacılık ürünlerine büyük bir ilgi gösteriyorlar. İş bankası da müşterilerinin nakit ihtiyaçlarına Anında Kredi kampanyası ile cevap veriyor. İş Bankası Anında Kredi Kampanyası nedir, nasıl ihtiyaç kredisi çekilir? 

ANINDA KREDİ KAMPANYASI İLE HEMEN NAKİT DESTEĞİ

İş bankası tarafından başlatılan Anında Kredi kampanyası hızlı ihtiyaç kredisi çekmek isteyenlerin bu taleplerini yerine getirebilmelerine imkan sağlıyor. Müşteriler bu kredi kampanyası ile 100 Bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Hemen onay verilmesi nedeniyle büyük talep gören Anında Kredi kampanyası müşterilere çok önemli imkanlar tanınıyor.

ANINDA KREDİ AYLIK FAİZİ YÜZDE KAÇ?

İş Bankası Anında Kredi kampanyası kapsamında ihtiyaç kredisi çeken müşterilere ne kadar aylık faiz uygulanacağı araştırılıyor. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre bu kredi ürününde müşterilere kişiye özel faiz oranı uygulanıyor. Bu faiz oranı belirlenirken kredi talep eden müşterinin geçmiş kredilerine yaptıkları ödemeler, borcuna sadakati gibi veriler dikkate alınıyor. Ancak ortalama olarak ihtiyaç kredisi aylık faizi oranında kredi uygulanıyor. Şu anda İş Bankası aylık yüzde 1,60 faizle ihtiyaç kredisi veriyor.

24 AY VE 36 AY KREDİ SEÇENEKLERİ

Anında Kredi Kampanyası kapsamında verilen ihtiyaç kredisi için uygulanan vade süreleri hakkında İş Bankası bilgilendirmede bulundu. Buna göre bu kredi kampanyası kapsamında müşteriler 50 Bin TL'ye kadar olan kredilerde 36 aya kadar vade kullanılabiliyor. 50 Bin TL ile 100 Bin TL arasındaki kredilerde ise en fazla 24 aya kadar vade uygulanabiliyor. 

3 AY ÖDEMESİZ DÖNEM 

Anında Kredi kampanyası kapsamında müşterilere sağlanan bir imkan da 3 ay kredi erteleme oluyor. Müşteriler ilk kredi taksitlerini 3 ay sonra olacak şekilde belirleyebilirler. Bu şekilde 90 günlük ödemesiz dönem avantajı kullanılabilir. Müşteriler acil nakit ihtiyaçlarını çözdükten çok zonra kredi geri ödemelerine başlayabilirler.

ANINDA KREDİ NASIL ÇEKİLİR?

İş Bankası Anında Kredi kampanyası kapsamında yapılacak ihtiyça kredisi başvuruları üç yolla kabul ediliyor. Buna göre müşteriler başvuru işlemlerini internet şubesi, mobil uygulama ve bankamatikler üzerinden gerçekleştirebiliyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@