İş Bankası'ndan Düşük Faizli Çevreci Taşıt Kredisi Kampanyası!

Araba sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak İş Bankası çevreci taşıt kredisi kampanyası başlattı. Düşük faizli çevreci taşıt kredisi kampanyasının detayları haberimizde!

Finans 21.11.2021 - 15:38 21.11.2021 - 15:39 Gülcan Özer

Yükselen araç fiyatları nedeniyle vatandaş beklemeden araç sahibi olmak için yeniden alımlara yöneldi. Süreçte İş Bankası tarafından kredi çekerek araba sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak düşük faizli çevreci Taşıt Kredisi Kampanyası başlatıldı. 

Araba sahibi olmak isteyen ancak bunun için yeterli nakit para birikimi olmayan kişilere yönelik olarak İş Bankası tarafından başlatılan kampanya kapsamında düşük faizli araç kredisi desteği sağlanacak. Bireysel kullanıcıların yanı sıra ticari müşterilerde düzenlenen kredi kampanyasından yararlanabilecek. 

İŞ BANKASI 60 AY VADELİ ARAÇ KREDİSİ VERECEK! 

İş Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru kapsamında 30 Kasım tarihine kadar belirlenen model ve markalardaki 0 km ve 2.el elektrikli ve hibrit model taşıt kredileri için 1 - 48 ay vadeli taşıt kredisi paketinde yüzde 1.54 faiz oranı ile 49 - 60 ay vadeli taşıt krediis paketlerinde ise yüzde 1,59 faiz oranı ile kredi desteği sağlanacağı açıklandı. 

iş bankası taşıt kredisi kampanyası bireysel

Kampanyaya özel olarak bireysel kişilerin başvurularında kredi tahsis ücreti, ticari nitelikli taşıt kredilerinden ise kredi kullandırım ücreti talep edilmeyecek. İş Bankası tarafından yapılan açıklamada "Bireysel taşıt kredilerinde  satın alınacak 0 km aracın asıl fatura değeri 0 - 120 bin TL aralığında olması durumunda azami vade 48 ay, 120 bin TL – 300 bin TL aralığında olanlar için azami vade 36 ay, 300 bin 1 TL ile 750 bin TL aralığında olanlar için azami vade 24 ay, 750 bin 1 TL ile 1 milyon 500 bin TL aralığında olanlar için azami vade 12 aydır" denilerek vade sınırları da ilan edilmiş oldu. 

Ticari kredi başvurusu yapacak olan müşteriler için ise uygulanacak faiz oranları şu şekilde açıklandı;

iş bankası taşıt kredisi kampanyası ticari

İŞ BANKASI ÇEVRECİ TAŞIT KREDİSİ BAŞVURUSU İÇİN GEÇERLİ MODELLERİN LİSTESİ İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ...

İŞ BANKASI TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

İş Bankası araç kredisi başvurusu için araba sahibi olmak isteyen kişiler kendilerine en yakın İş Bankası şubesi üzerinden şahsen başvuru yapabilecekleri gibi İş Bankası müşterisi olan kişiler mobil şube üzerinden de kredi başvuru formu doldurabilecekler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@