İş Bankası'ndan Emeklilere 2.250 TL, 2.375 TL, 2.500 TL Ödeme Yapılıyor!

Emeklilere maaş promosyonu imkanı sağlayan İş Bankası'nın promosyonları arttırıp arttırmadığı merak ediliyor. İş Bankası emeklilere ne kadar promosyon ödemesi yapıyor?

İş Bankası'ndan Emeklilere 2.250 TL, 2.375 TL, 2.500 TL Ödeme Yapılıyor!

Türkiye'de bankaların emekli müşterilere dair giriştikleri rekabetten en kazançlı çıkan taraf emekli müşteriler oluyor. Emekli müşterilere bankalar çeşitli imkanları sağlayarak kendilerine bağlamaya çalışıyorlar. Bu imkanları değerlendiren emekliler kendilerine en çok maaş promosyonu ödemesi yapan banka ile çalışmayı tercih ediyorlar.

Ülke genelinde emeklilerin sayısının 13 milyonu aşmasından dolayı bankaların iştahları oldukça kabardı. Çok yüksek bir müşteri potansiyelinin olmasından dolayı bankalar sınırlarını zorlamaya başladılar. Emeklilerin her ay maaşlarının yatması, kredi ve kredi kartı kullandırılması gibi etkenlerden dolayı bankalar emeklilere özel kampanyalar düzenliyorlar. İş Bankası da bu bankalar arasında yer alıyor. İş Bankası emeklilere ne kadar maaş promosyonu ödemesi yapıyor? İş Bankası emekli maaş promosyonuna zam yaptı mı?

İŞ BANKASI EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU ZAMLANDI MI?

İş Bankası tarafından yapılan son bilgilendirmeye göre emekli maaş promosyonuna herhangi bir zam uygulanmadı. Ancak Haziran ayında bu konuda adım atılabileceği banka kaynaklarından gayri resmi olarak bildiriliyor. Emekli maaş promosyonlarına İş Bankası'nın zam yapıp yapmayacağı henüz net bir şekilde belli olmadı. Emekliler İş Bankası'ndan bu haberi büyük bir heyecanla bekliyorlar.

İŞ BANKASI EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU KAÇ TL?

İş Bankası tarafından emekli maaş promosyonu miktarları ile alakalı olarak açıklama yapıldı. Buna göre müşterilerin emekli maaş miktarları üzerinden kategoriler belirlendi. Emekli maaşı 1.500 TL'ye kadar olan müşterilere 2.250 TL, emekli maaşı 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olan müşterilere 2.375 TL ve emekli maaşları 2.500 TL'nin üzerinde olan müşterilere 2.500 TL emekli maaş promosyonu ödeniyor. Bu ödemeler müşterilere 3 yıllık bir süre için peşin olarak yapılıyor.

MAAŞ PROMOSYONU ŞARTLARI NELERDİR?

Emekli maaş promosyonu şartları olarak İş Bankası'nın kuralları belli oldu. Buna göre müşteriler emekli maaşlarını İş Bankası'na taşımaları gerekiyor. Ardından ise 3 yıl boyunca maaşlarını bir başka bankaya taşımayacaklarına dair taahhütname vermeleri gerekiyor.

Emlak365.com