İş Bankası'ndan Gençlere Büyük Destek! 5 Dakikanızı Ayırarak 200 TL Kazanın!

İş Bankası bir kampanya kapsamında gençlere 200 TL'ye ulaşan Maxipuan sağlıyor. İşte gençler için başlatılan kampanyaya dair tüm detaylar.

Finans 15.11.2021 - 15:28 15.11.2021 - 15:29 Mustafa KARAGÖZ

Gençleri geleceğin bankacılığına hazırlama konusunda bayrak taşıyıcı konumunda olan Türkiye İş Bankası, yine gençlere özel bir hizmet ile karşımıza. Türkiye İş Bankası’nda hesap açan gençlere 200 TL MaxiPuan hediye ediliyor. Gerekli detayların tamamı haberimizde.

Türkiye İş Bankası, gençleri İş Bankası dünyasına kazandırmak adına çalışmalarına olağanca hızı ile devam ediyor. 30 Kasım’a kadar İşCep uygulaması üzerinden İş Bankası hesabı açan gençler, Maximum Genç kredi kartı başvurusu yaparak anında kredi kartı sahibi olabiliyor. Yapılacak ilk harcama ile beraber 200 TL tutarında MaxiPuan hediye ediliyor.

Kredi Kartınız da Desteğiniz de İş Bankası’ndan

Kampanya 30 Kasım 2021 tarihine kadar geçerli olacak. 200 TL destek hizmetinden yararlanmak için İşCep uygulamasını akıllı telefonunuza indirin. Daha sonra açılış sayfasında yer alan ‘’Müşteri Olmak İstiyorum’’ linkine tıklayın. Karşınıza çıkacak kısa formu doldurduktan sonra devam diyerek T.C kimlik kartınızı cep telefonunuza tarayın. Bu işlem için cep telefonunuzun NFC özellikli olması gerekmekte.

iPhone modelleri için IOS 13 ve üzeri işletim sistemi gerekmekle beraber telefon modelinin en az iPhone 7 olması gerekmektedir. Android cihazların neredeyse tamamında NFC özelliği bulunmaktadır. T.C kimlik kartınızı telefona taradıktan sonra yüz tanımlama özelliğini kullanarak gerekli güvenlik tanımlamalarını yapın. Son olarak görüntülü görüşme yoluyla İş Bankası müşteri temsilcisi ile görüşme gerçekleştireceksiniz. Böylece İş Bankası şubesine gitmenize gerek olmadan siz de İş Bankası hesabına sahip olabileceksiniz.

Hesabınızı açtıktan sonra 30 Kasım’a kadar Maximum Genç kredi kartı başvurusunda bulunmanız gerekmekte. Kartınızla yapacağınız ilk harcamanın akabinde 200 TL MaxiPuan kazanacaksınız. Kazandığınız puanlar kredi kartınıza 15 Aralık 2021 tarihi sonrasında 10 gün içerisinde yüklenmiş olacak, size de bu puanları kullanarak keyifli bir şekilde alışveriş yapmak kalacak.

Maximum Genç kredi kartı ile 200 TL MaxiPuan kazanmakla kalmayacak, yapacağınız her alışverişte ekstra MaxiPuan kazanabileceksiniz. Tüm bunlara ek olarak nakit avans çekme, fatura ödeme, temassız ödeme yapma, alışverişleri taksitlendirme gibi birçok kart avantajından da ayrıcalıklı olarak yararlanabileceksiniz. Siz de kampanyadan yararlanıp hem 200 TL kazanmak, hem de İş Bankası’nın bol özellikli Maximum Genç kredi kartına sahip olmak istiyorsanız hemen İşCep uygulamasını indirin ve hesabınızı bir an önce oluşturun. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@