İş Bankası'ndan İhtiyaç Kredisi Teklifi! Aylık 1.500 TL Taksit Ödeyenlere 34 Bin TL Nakit Desteği!

İş Bankası tarafından müşterilere verilen ihtiyaç kredilerinde uygulanan maliyetler araştırılıyor. İş Bankası müşterileri yüzde kaç faizle ihtiyaç kredisi çekip nakit desteği temin edebiliyorlar?

Finans 10.02.2022 - 18:09 10.02.2022 - 18:09 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de vatandaşların nakit sorunu ve bu finansal problemin çözümü için yoğun bir araştırma yapılıyor. İnsanlar bütçelerinde meydana gelen açıkları kapatmanın çarelerini ararken tüm yollar ise bankaların ihtiyaç kredisi imkanlarına çıkıyor. Bankalardan ihtiyaç kredisi çeken vatandaşlar bu şekilde yaşadıkları ekonomik sorunlara geçici bir çözüm üretim nefes alma imkanı buluyorlar. İş Bankası da müşterilerini ihtiyaç kredisi ile destelemeyi sürdürüyor. İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasının maliyetleri ne kadardır? İş Bankası hangi şartlarla müşterilerine ihtiyaç kredisi veriyor? 

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

İş Bankası, Türkiye'nin en köklü bankalarından birisi olarak çok yüksek bir müşteri kitelesine hitap ediyor. Müşterilerin finansal sorunlarına çözüm üretebilmek için bu banka tarafından farklı kredi ürünleri kullanıma sokuluyor. Bu kredi ürünlerinin başında da ihtiyaç kredileri geliyor. İhtiyaç kredisi çekmek için İş Bankası'na başvuru yapan müşteriler bu finansal desteği bazı koşullar karşılığında elde edebiliyorlar.

36 AYA KADAR VADE İLE NAKİT DESTEĞİ

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanırken uyulması gereken koşullar içerisinde azami vade süresi de bulunuyor. Müşteriler 50 Bin TL'ye kadar limitli ihtiyaç kredilerini kullandıklarında bu kredi hesaplamasını 36 ay şeklinde vadelendirebiliyorlar. Ancak talep edilen kredi miktarı 50 Bin TL'nin üzerine çıkarsa o zaman azami vade süresi düşürülerek 24 aya çekiliyor. Bu süre herhangi bir müşteriye özel olarak esnetilemiyor. 

ÖDEME KOLAYLIKLAR MÜŞTERİLERİN HİZMETİNE SUNULUYOR

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi çekmek isteyenlerin elde edebildikleri bir imkan da ödeme kolaylıkları oluyor. Genellikle ihtiyaç kredileri bütçeleri zor durumda olan, borçlarını ödemekte güçlük çeken vatandaşlar tarafından kullanılıyor. Bu finansal pozisyonda kalmış vatandaşlar için ise çektikleri ihtiyaç kredilerini kendi bütçelerine uygun bir şekilde ödeyebilmek imkanı çok hayati oluyor. Bundan dolayı İş Bankası müşterileri ihtiyaç kredilerini aylık eşit taksitli veya esnek ödemeli ödeme planlarıyla geri ödeyebiliyorlar.

İŞ BANKASI 1.500 TL TAKSİTLE NE KADAR İHTİYAÇ KREDİSİ İMKANI VERİYOR?

iş bankası 1500 tl taksitli ihtiyaç kredisi hesaplama

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere bu banka tarafından aylık yüzde 2,20 oranında kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi çekme talebinde bulunarak her ay 1.500 TL kredi taksiti ödeyebileceğini bildiren müşterilere İş Bankası tarafından 34.580 TL tutarında ihtiyaç kredisi veriliyor. Müşteriler b u krediyi kullandıklarında geriye toplam 54 Bin TL ödeme yapıyorlar.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@