İş Bankası'ndan İlaç Gibi Gelecek 3 Ay Ertelemeli 36 Ay Vadeli 100 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Zorlu pandemi koşullarında ilaç gibi ihtiyaç kredisi! Acil nakit ihtiyacına bu bankadan cevap geldi. Uygun faiz ve vade imkanı ile ihtiyaç kredisi veriliyor. İşte o banka ve kredi detayları.

Finans 14.09.2021 - 10:27 14.09.2021 - 10:27 Serhat Karaman

Acil ihtiyaçlar için nakit ihtiyacının arttığı şu günlerde İş Bankası ihtiyaç kredisi kullanım koşullarını ve detaylarını yayınladı. Türkiye’nin en büyük bankalarından olan İş Bankası kendi bütçesi kapsamında ihtiyaç, konut ve taşıt kredisi kampanyaları düzenlemeye devam ediyor. Uygun faiz ve uzun vade seçenekleri ile ihtiyaç kredisi kullanımında en çok tercih edilen seçeneklerden olan banka, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile yeniden gündemde.

Başvuru ve Onay Süreci Çok Kolay

Tüketici kredisi veya bireysel ihtiyaç kredisi olarak da bilinen ihtiyaç kredisi, esnek ödeme planı ile ihtiyaçlarınızı en kolay yoldan karşılamanıza imkan tanıyan bir bankacılık hizmetidir. Bu kapsamda İş Bankası Anında Kredi kampanyası ile kişiye özel belirlenen şartlarda kredi kullanım imkanı sağlıyor. SMS, internet bankacılığı, bankamatik, mobil bankacılık ve şubeden başvuru seçenekleri bulunan kredi yoğun ilgi görüyor.

Başvuru sırasında talep edilecek belgeler ise İş Bankası resmi web sitesinde ayrıntılı bir yayınlanmış durumda. Nüfuz cüzdanı veya sürücü belgesi, gelir durumunuzu beyan eden belge ve başvuru formu ile kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

is-bankasi-kredi

3 Ay Ertelemeli

Düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyası üst limiti 100 bin TL olarak belirlenmiş durumda. Gelir durumunuzu belgeleyerek başvurduğunuz kredi kişiye özel faiz imkanı sunuyor. Verilen kredilerin ilk taksitinin 3 ay ertelenmesi avantajını da müşterilerine sunan banka, kredi kulanım kullanım şartlarını karşılamanız halinde krediye anında onay veriyor. Bu kapsamda onaylanan krediler aynı gün içerisinde krediye başvuran kişinin hesabına yatırılıyor.

36 Ay Vade İmkanı

36 aya varan vade seçeneği ile vatandaşların yüzünü güldüren kredi, acil nakit ihtiyacı duyan kişilere anında onaylanması ile aynı gün içerisinde ihtiyaçlarını giderme fırsatı tanıyor. En az 3 bin TL en fazla 100 bin TL olarak verilen kredinin diğer tüm detayları ve kişiye özel faiz oranları için İş Bankası şubelerine uğrayabilir veya İş Bankası resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@