İş Bankası'ndan İstanbul, Ankara Ve Diğer Şehirlerde 150 Bin TL Altı Satılık Konutlar

İş Bankası tarafından yapılan konut satışları büyük ilgi görmeye devam ediyor. İşte İş Bankası'nın İstanbul, Ankara ve diğer şehirlerde 150 Bin TL'nin altında fiyatla satışa çıkardığı konutların liste

Emlak Haberleri 30.07.2021 - 21:54 30.07.2021 - 22:05 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de konut fiyatlarına inşaat maliyetlerindeki artışlar nedeniyle zamlar yapılınca yeni bir ev satın almak isteyen vatandaşlar zor durumda kaldılar. Yüksek maliyetleri göze alamayan vatandaşlar konut taleplerini ertelemek zorunda kalabiliyorlar.

Israrla konut satın almak isteyen vatandaşlar ise uygun fiyatla yapılan konut satışlarına dair arayışlara giriyorlar. Bu şekilde yapılan konut satışlarında bazı alternatifler bulunuyor. Ancak en avantajlı konut satışları bankalar aracılığı ile yapılıyor. 

İŞ BANKASI UYGUN FİYATLI KONUT SATIŞI

Türkiye'de bankaların uygun fiyatlarla konut satışı yapmalarına İş Bankası da katıldı. Sorunlu krediler nedeniyle bankaların mülkiyetlerine geçen konutların nakit akışına çevrilmeleri gerekiyor. Ancak bunun kısa sürede yapılmasının bankalar için büyük bir önemi var. 

Ödenmeyen krediler nedeniyle bankaların mülkiyetlerine geçen konutlar bankaların nakit akışlarında sıkıntı yaratıyor. Ancak bu konutlar satılarak nakite çevrilince bankalar uğradıkları zararları karşılayabiliyorlar. Bunun için de banka bu konutları uygun fiyatla satışa çıkarıyor. 

İŞ BANKASI ANKARA'DA UYGUN FİYATLA KONUT SATIYOR

İş Bankası tarafından Ankara'da yapılan konut satışlarına dair ilanlar yayınlandı. Buna göre 150 bin TL'nin altında fiyatlarla Ankara'da konut satılıyor. İş Bankası'nın konut satış ilanlarını inceleyen vatandaşlar uygun fiyatlı konutların Ankara'nın değişik ilçelerinde bulunduğunu görüyorlar.

İş Bankası ankara konut satış ilanları

Yayınlanan ilanlara göre Ankara'nın Kahramankazan ilçesinde 120 Bin TL'ye, Altındağ ilçesinde 100 Bin TL'ye, Mamak ilçesinde 120 Bin TL'ye konut satışı yapılıyor. 

İŞ BANKASI'NDAN İSTANBUL'DA 110 BİN TL'YE KONUT SATIŞI

İş bankası konut satış ilanları incelendiğinde İstanbul'da 150 Bin TL'nin altında satışa çıkarılan 1 adet konut olduğu görülüyor. Yayınlanan ilana göre İstanbul'un Esenyurt ilçesinde Fatih Mahallesi'nde bulunan apartman dairesi satışa çıkarıldı.

İş Bankası istanbul konut satış ilanları

İş Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre 67 metrekare büyüklüğünde olan konut için 110 Bin TL satış fiyatı belirlendi. Vatandaşların tekliflerine göre bu satış fiyatı şekillenebilir. 

İŞ BANKASI'NIN DİĞER ŞEHİRLERDE UYGUN FİYATLI SATILIK KONUTLARI!

İş Bankası hemen hemen tüm şerhirlerde uygun fiyatla konut satışı yapıyor. Tüm bu konut satış ilanları İş Bankası'nın resmi internet sitesi aracılığı ile yayınlanıyor.

İş Bankası konut satış ilanları

İş Bankası'nın konut satış ilanları incelendiğinde Kütahya'da 50 Bin TL'ye Konya'da 90 Bin TL'ye, Mardin'de 70 Bin TL'ye, Siirt'te 100 Bin TL'ye ve Kırıkkale'de 60 Bin TL'ye konut satışı yapılıyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@