İş Bankası'ndan Kredi Kartı Aidatına Son! Kredi Kartı Aidatlarından Bıkanlar Bu Habere Çok Sevinecek!

İş Bankası müşterilerini sevindirecek bir haber duyurdu. İş Bankası aidatsız Maximum kredi kartı ile keyifli bir alışverişin kapısını açıyor! İşte İşbank aidatsız kredi kartın ilişkin detaylar.

Finans 04.02.2022 - 17:04 04.02.2022 - 17:04 Büşra Uluşen

Kredi kartı konusunda yaygınlaşma politikası izleyen İş Bankası, aidatsız Maximum kredi kartı ile diğer bankalara deyim yerindeyse meydan okuyor. Birçok bankanın aidatsız kredi kartında taksit ve puan gibi önemli avantajlar bulunmazken İş Bankası’nın aidatsız Maximum kredi kartında adeta yok yok.
İş Bankası, aidatsız kredi kartını son hızla geliştirmeye devam ediyor. Bireysel kredi kartı kullanıcılarının en büyük sıkıntısı kullandıkları kartlar için yıllık aidat ödemeleri.

Hatta sadece ihtiyaç halinde kullanma amacıyla kredi kartı alıp hiç kullanmayan ya da çok az kullananlar bile kartlarını açtırmaları halinde bu aidatları ödemek durumunda. Hâl böyle iken aidatsız kredi kartlarına olan ilgi, her geçen gün daha da artmakta. Bireylerin aidatsız kredi kartları ile alakalı en büyük şikayeti ise bu kartların normal kredi kartlarına göre daha az özelliğe sahip olması. Ne var ki İş Bankası, aidatsız Maximum kredi kartında, tüm kredi kartı özelliklerini barındırıyor. 


İŞ BANKASI AİDATSIZ MAXİMUM KREDİ KARTI İLE KEYİFLİ ALIŞVERİŞİN TADINI ÇIKARIN!


İş Bankası aidatsız Maximum kredi kartı sayesinde alışveriş yapmak eskisinden daha keyifli olacak. Bu kart ile Maximum üye iş yerlerinden yapacağınız harcamalar neticesinde MaxiPuan kazanabilecek, kazandığınız puanları doya doya harcayabileceksiniz. Ayrıca diğer bankalar gibi aidat ödemediğiniz için ödemenizi tek çekim halinde yapmak zorunda değilsiniz. Maximum üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde sektörlere özel belirlenen taksit avantajlarından da yararlanabileceksiniz.

işbankası kredi


Maximum aidatsız kredi kartı, aynı zamanda bankamatik kartı olarak da kullanılabilmekte. Kartınızı hesabınızla eşleştirmeniz halinde yanınızda hem kredi kartı, hem de banka kartı taşımak zorunda değilsiniz. Banka kartı ile yapabileceğiniz tüm işlemleri, İş Bankası Maximum aidatsız kredi kartınızla da yapabileceksiniz. Dilediğiniz zaman İş Bankası ATM’lerinden ve ortak ATM’lerden para çekip yatırabilir, fatura ödeme, döviz işlemleri gibi birçok işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.


İş Bankası aidatsız kredi kartına başvurmak üzere aşağıdaki yöntemlerden herhangi birini kullanabilirsiniz;
•    İş Bankası şubelerinden
•    İşCep mobil uygulamasından
•    İş Bankası internet sitesinden
•    İş Bankası internet bankacılığından
•    İş Bankası ATM’lerinden
•    Ve SMS göndererek başvuruda bulunabilirsiniz. SMS ile başvuruda bulunmak için AİDATSIZ yazın ve bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı yazın, bir boşluk daha bıraktıktan sonra doğum tarihinizi yazarak (gün, ay ve yıl şeklinde bitişik) bu mesajı 4402’ye gönderin.
 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@