İş Bankası'ndan Maaş Kampanyası! Başvuruna 2000 TL Promosyon Ödeyecek

İş Bankası emekli promosyon kampanyasını açıkladı. Banka emekli müşterilerinin maaşlarını taşımaları durumunda tek seferlik 2000 TL ödeme alabilecekler. İşte Ocak ayı için duyurulan kampanya.

Finans 05.01.2022 - 11:36 05.01.2022 - 11:59 Mustafa Karagöz

İş Bankası emekli maaş müşterilerine sağladığı kampanyasını açıkladı. SGK Bağkur kapsamında emekli maaşı alan yada dul yetim maaşı alan vatandaşların maaşlarını İş Bankası'na taşımaları durumunda banka tek seferlik yapılan promosyon ödemesi tutarının 2000 TL'ye ulaştığını ilan etti. 

Bankanın resmi web sitesinden yayımlanan duyuruda emekli maaşı alan müşterilere en az 1500 TL en fazla ise 2000 TL ödeme yapılacağını, ödemelerden faydalanmak isteyen emeklilerin ise nasıl başvuru yapacaklarını açıkladı. Emekli maaşı, dul maaşı yada yetim maaşı alanların maaşlarına İş Bankası'na taşımaları durumunda sağlanan o imkanlar. 

İŞ BANKASI'NDAN MAAŞI OLAN EMEKLİLERE 2.000 TL

Bilindiği üzere emekli maaş promosyonu 3 yıllık söz verilmesi durumunda geçerli oluyor. Emekliler İş Bankası'na başvuruda bulunup 3 yıl boyunca maaşlarını İş Bankası şubelerinden ATM'lerinden alacaklarına söz verirlerse ödemeleri hemen alabiliyorlar. Aralık ayı sonunda maaş kampanyasını sonlandıran banka Ocak ayı başında yeni maaş kampanyasını açıklamış oldu. 

Promosyon ödemeleri için İş Bankası "T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yapılan anlaşma ile mevcut maaşını İş Bankası’ndan almakta olan, ilk emekli maaş ödemesi için İş Bankası'nı tercih eden veya mevcut emekli maaşını 1 Ocak - 31 Mart 2022 tarihleri arasında geçerli kampanya çerçevesinde İş Bankası'na taşıyan SGK emeklileri (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) 2.000 TL’ye varan promosyon ödemesinden faydalanabiliyor." açıklamasında bulunarak emekli müşterilerini bildirlendirdi. 

KİM NE KADAR ÖDEME ALACAK?

Emekli, dul, yetim aylığı 1499 TL'ye kadar olan vatandaşlar İş Bankası'ndan Ocak 2022'de 1500 Lira Emekli Promosyonu alacaklar. 

Emekli, dul, yetim aylığı 1500 TL 2499 TL arasında olan vatandaşlar İş Bankası'ndan Ocak 2022'de 1750 Lira Emekli Promosyonu alacaklar. 

Emekli, dul, yetim aylığı 2500 TL'den fazla olan vatandaşlar İş Bankası'ndan Ocak 2022'de 2000 Lira Emekli Promosyonu alacaklar. 

EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU KAMPANYASINDA SON GÜN

Emekli maaş promosyonu kampanyası ocak ayı başı itibariyle duyuruldu. Müşteriler maaş promosyonu kampanyasından faydalanmak için Mart ayı sonuna kadar başvurularını yapacaklar. Başvuru işlemleri İş Bankası şubeleri, İş Bankası internet bankacılığı yada İş Bankası mobil uygulaması üzerinden olacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@