İş Bankası'ndan MTV Ödeyeceklere Önemli Fırsatlar! Kredi Kartına 3 Taksit ve İndirimli Kasko Avantajı Sizleri Bekliyor!

MTV ödemelerine gelen zamlar sonrasında Türkiye İş Bankası, müşterilerine MTV ödemelerinde taksit, kasko indirimi gibi birçok ayrıcalıklar sunuyor.

İş Bankası'ndan MTV Ödeyeceklere Önemli Fırsatlar! Kredi Kartına 3 Taksit ve İndirimli Kasko Avantajı Sizleri Bekliyor!

Her Ocak ayında olduğu gibi bu yılın Ocak ayında da araç sahiplerini MTV telaşı sardı. Özellikle MTV ödemelerine gelen zamlar sonrasında ödeme koşulları çok daha önemli hâle geldi. Bunun bilincinde olan Türkiye İş Bankası, müşterilerine MTV ödemelerinde taksitten kasko indirimine kadar önemli avantajlar sunuyor.


Türkiye İş Bankası, MTV ödemelerine 3 taksite kadar vade seçeneği sunmakta. Maximum kart sahipleri, gib.gov.tr ve Maximum mobil uygulaması ile MTV ödemesi yaparak bu imkândan faydalanabiliyor. 300 TL ve üzeri MTV ödemelerinizi Maximum kartınızla yaparak siz de ödemenizi 3 taksitle gerçekleştirebilir ve daha kolay bir ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz.


3 Taksit ve Kasko İndirimi İş Bankası’ndan


3 taksit avantajından yararlanmak için ödemelerinizi GİB üzerinden Maximum kart ile öde seçeneğini kullanarak ya da Maximum mobil uygulamasından MTV ödemesi yaparak gerçekleştirebilirsiniz. İş Bankası mobil ve internet bankacılığı uygulamaları üzerinden ödeme yapmak istediğinizde ise taksit seçeneği 2’ye düşecektir. Eğer MTV ödemelerinizi 2 taksitle yapmak istiyorsanız GİB ve Maximum uygulamalarını kullanmak zorunda olmadan İşCep ve İş Bankası internet bankacılığı ile öde seçeneklerini kullanabilirsiniz.

işbankası1
Tüm taksit seçeneklerinde alt limit 300 TL olarak belirlenmiştir. Yani MTV ödemenizi taksitlendirmek için bu ödemenin 300 TL’yi aşması şart. Bilindiği gibi ödemeler Ocak ve Temmuz aylarında olmak üzere yılda 2 defa yapılıyor. 300 TL’lik alt sınır yıllık değil, dönemlik olarak belirlenmiştir. Yıllık ödemenizin 300 TL’yi aşması, ödemenin taksitlendirilebilmesi için yeterli değildir. Yalnızca Ocak ayında yapacağınız ödemenin en az 300 TL olması şarttır.


MTV ödemenizi 2 ya da 3 taksit ile Maximum kartınızla yapmanızın akabinde Anadolu Sigorta aracılığı ile ’luk kasko indiriminden faydalanabilirsiniz. Türkiye’nin en kapsamlı ve büyük sigorta şirketlerinden biri olan Anadolu Sigorta’dan kasko yaptırmak istediğinizde indirim hakkı elde edebilmek için MTV ödemenizi Maximum kartınızla yapmanız yeterli olacaktır.

işbankası banka
Size sunulacak indirim hakkını yeni kasko poliçelerinde ve kasko yenilemelerinde kullanabilirsiniz. Ayrıca hasarsızlık indiriminiz varsa kullanacağınız ’luk indirim, hasarsızlık indirimini etkilemeyecektir. Özetle MTV ödemenizi İş Bankası Maximum kartınızla yapmanız halinde 3 taksite kadar artan vade seçeneklerinden yararlanabilir, ayrıca kasko sigortanızı da indirim ve ek olarak hasarsızlık indirimi ile Anadolu Sigorta’dan yaptırabilirsiniz.

SONRAKİ HABER