İş Bankası'ndan Satılık Gayrimenkuller! 41 Bin TL'ye Konut, 80 Bin TL'ye Arsa, 40 Bin TL'ye İş Yeri

İş Bankası tarafından satışa çıkarılan gayrimenkullere büyük ilgi gösteriliyor. İş Bankası uygun fiyatlarla konut, arsa ve iş yeri satışlarına devam ediyor. 

Emlak Haberleri 06.09.2021 - 23:48 06.09.2021 - 23:55 Engin Uzunoğlu

İş Bankası gayrimenkul satış ilanlarına vatandaşların çok büyük ilgileri devam ediyor. Uygun fiyatlarla gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen vatandaşlar sürekli güncellenen gayrimenkul ilanlarını takip ederek avantajlı fiyatlarla konut, arsa ve iş yeri gibi yatırımlar yapabiliyorlar. Makul fiyatlarla yapılan bu gayrimenkul yatırımlarından elde edilecek kira gelirleri ile mortisman süreleri de oldukça kısa oluyor. 

İŞ BANKASI'NDAN SATILIK DAİRELER

İş Bankası tarafından yayınlanan konut satış ilanları ile Türkiye'nin farklı illerinde makul fiyatlarla ev sahibi olma imkanı veriliyor. Buna göre Mardin'in Artuklu ilçesinde 69 metrekarelik apartman dairesi 40 Bin TL'ye satışa çıkarıldı. Bunun yanında Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesinde de 71 metrekarelik apartman dairesi de 80 Bin TL'ye satışa sunuldu. 

iş bankası satılık daireler

Siirt'in Kurtalan ilçesinde 155 metrekarelik apartman dairesinin de 100 Bin TL'ye İş Bankası tarafından satışa çıkarıldığı ilan edildi. Amasya Suluova'da ise 81 metrekarelik apartman dairesi de 75 Bin TL'Lik bedelle satışa çıkarıldı. Ayrıca Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde de 54 metrekarelik apartın 75 Bin TL'ye satışa çıkarıldığı duyuruldu. 

İŞ BANKASI ARSA SATIŞ İLANLARI

İş Bankası tarafından gayrimenkul satışları kapsamında arsa satışları da gerçekleştiriliyor. Bu kapsamda çeşitli vasıflarda arsa satışları yapılıyor. Bu arsalar tarla vasfına da sahip olabiliyor ve ilandan ilana da değişiklik gösteriyor. 

iş bankası arsa satış ilanları

Yayınlanan İş Bankası arsa satış ilanlarına göre İzmir'in Torbalı ilçesinde 2.087 metrekare büyüklüğünde tarla 105 Bin TL fiyatla satışa çıkarıldı. Ayrıca diğer satış ilanlarına göre de Konya Meram'da 21.250 metrekare büyüklüğünde tarla 80 Bin TL'ye, Burdur Gölhisar'da 5.292 metrekarelik tarla 85 Bin TL'ye, Manisa Salihli'de 26.194 metrekarelik tarla 150 Bin TL'ye satışa çıkarıldı.

İŞ BANKASI İŞ YERİ SATIŞ İLANLARI

iş bankası iş yeri satış ilanları

İş bankası gayrimenkul satış ilanları arasında oldukça cazip fiyatlara satışa çıkarılan iş yerleri de bulunuyor. Buna göre Ankara'nın Altındağ ilçesinde Yüce Han'da bulunan bir dükkan 40 Bin TL'ye satılığa çıkarıldı. Bunun yanında Ankara'nın Çubuk ilçesinde 73 metrekare büyüklüğünde dükkan 145 Bin TL'ye satışa sunuldu. Ankara'da satışa çıkarılan bir diğer iş yeri satış ilanı da Yenimahalle ilçesinden geldi. Buna göre 29 metrekarelik dükkan 100 Bin TL'ye satışa çıkarıldı. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@