İş Bankasından Tüm Öğrencilere 2.000 TL Kredi Kartı! Kefilsiz Teminatsız Kredi Kartı İçin Başvurunuzu Yapmayı Unutmayın

İş Bankası öğrencilere 2000 TL limitli kredi kartı veriyor. İş Bankası öğrenci kredi kartı başvuruları nasıl yapılır? Adım adım başvuru işlemleri ve bankanın talep ettiği şartlar.

Finans 29.09.2021 - 09:59 29.09.2021 - 10:05 Mustafa KARAGÖZ

Gençlerin en çok tercih ettiği bankalardan biri olan İş Bankası, gençlere olan şükranlarını yine özel bir hizmet ile sunuyor. Kefil, teminat ya da gelir belgesi şartı olmadan 18-25 yaş arasındaki tüm öğrencilere 2.000 TL kredi kartı veriliyor. 

İş Bankası öğrenci kredi kartına 18 ile 25 yaş arasındaki tüm gençler kolayca sahip olabilmekte. Gençlere özgü alanlarda özel indirim ve avantajlarla dolu Maximum Genç Kart, kısa sürede her gencin cüzdanında kendine yer bulacağa benziyor. 

İş Bankası Maximum Genç Kart Avantajları

Klasik kredi kartlarından farklı görüntüsü ile daha ilk dakikadan itibaren gençleri cezbedecek bu kartla birçok avantajdan ücret ödemeden yararlanacaksınız. Aidat ödeme gereği olmadan kartınıza tanımlanan 2.000 TL’yi gönlünüzce harcayabileceksiniz. Limitinizin yarısına kadar nakit avans ve taksitli nakit avans özelliğiyle nakit sıkışıklığında kullanabileceğiniz yeni bir aracınız olacak. 

iş bankası öğrenci kredi kartı

Birçok alışveriş mağazasında ve online platformda taksitli alışveriş yapabilir, yapacağınız harcamalarla Maxipuanlar kazanabilirsiniz. Gençlerin büyük beğenisini kazanan İş Kültür Yayınları’nda yapacağınız alışverişlerinizde ek indirim kazanmak da cabası. Türkiye’nin dört bir yanındaki müzelere girişte ve temassız ödeme kabul eden platformlarda kullanabileceğiniz bu kart, sizin için her kapıyı sonuna kadar aralayacak.

iş bankası öğrenci kredi kartı 2

İş Bankası Maximum Genç Kart Başvurusu

İş Bankası hesabınız varsa hemen internet bankacılığına ya da İş Cep mobil uygulamasına girin ve kredi kartı başvuru ekranından İş Bankası Maximum Genç Kart başvurunuzu yapın. Eğer İş Bankası hesabınız bulunmuyorsa öğrenci belgenizle beraber kampüsünüzdeki ya da çevrenizde size yakın olan bir şubeye giderek de başvurabilirsiniz. Kredi kartı için 2.000 TL’ye kadar limit talebinde bulunabilirsiniz. Part-time ya da tam zamanlı bir işte çalışıyorsanız maaş bordronuzla beraber başvuruda bulunarak limitinizi daha yüksek tutarda belirleyebilirsiniz.

iş bankası öğrenci kredi kartı 3

Başvurunuzu SMS ile yapmak istiyorsanız GENC yazdıktan sonra bir boşluk bırakın ve T.C kimlik numaranızı yazdıktan sonra 4402’ye mesaj atın. Kredi kartınız hemen başvuru sonrasında belirlenen adresinize gelsin. Kredi kartınızı ister ev, yurt ya da benzeri bir adrese, ister belirlediğiniz İş Bankası şubesine isteyebilirsiniz. 

iş bankası öğrenci kredi kartı 4

Kredi kartınızı kullanırken ekstre ödemelerinize dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Zira üniversite hayatı sonrasında bankaların kredili ürünlerini zorlanmadan kullanmak istiyorsanız iyi bir kredi notuna sahip olmanız gerekecektir. İleride çok işinize yarayacak yüksek kredi notunun temellerini daha şimdiden atabilirsiniz. Bunun için ödemelerinizi geciktirmemeye mutlaka özen gösterin. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@