İş Bankası'ndan Uygun Oranlarla Borç Transfer Kredisi! Tüm Kredileriniz Tek Bir Çatı Altında Buluşacak!

İş Bankası müşterilerinin tüm kredilerini tek çatı altında topluyor. Banka güncel faiz oranlarıyla borcu olanlara borç kapatma kredisi veriyor.

Finans 13.11.2021 - 16:33 13.11.2021 - 16:33 Mustafa KARAGÖZ

İhtiyaçlarını bankaların bireysel tüketici kredileriyle çözenler, bir süre sonra biriken kredilerle büyük sıkıntı çekmekte. İş Bankası, farklı bankalarda kredileri bulunanlara tüm borçlarını tek bir çatı altında toplama imkânı sunuyor. Birçok bankaya göre uygun oranlarıyla dikkat çeken İş Bankası tarafından sunulan bu hizmeti kaçırmamak adına detaylara mutlaka göz atın.

Türkiye İş Bankası, borç transferi adına en fazla tercih edilen bankaların başında gelmekte. Siz de birçok farklı bankada bulunan kredi borçları yüzünden sorun yaşıyorsanız daha rahat ödeme yapabileceğiniz yeni bir kredi planı için İş Bankası’nı tercih edebilirsiniz. Böylece aynı ay içerisinde farklı günlerde kredi takibi yapmak zorunda kalmaz, ayrıca gereksiz faiz yükünden de kurtulma şansı elde edersiniz.

Günde 25 TL Ödeme İle 20.000 TL Borç Transfer Kredisi İş Bankası’nda

20.000 TL borç transfer kredisi çekmeniz halinde gün başına düşen taksit ödeme tutarı ortalama 25 TL’yi buluyor. Bu bağlamda aylık taksitleriniz de 774,61 TL olarak hesaplanıyor. Bu kredi seçeneği 36 aylık ödeme planlarını kapsarken aynı vade için kullanacağınız 30.000 TL borç transfer kredisinde her ay 1.161,92 TL ödemeniz gerekiyor. 

İş Bankası’ndan geliriniz ve kredi notunuz ölçüsünde dilediğiniz kadar borç transfer kredisi çekebilirsiniz. Bunun için ilk olarak mevcut kredilerinizin kapanma tutarlarını hesaplamanız gerekmekte. Kredi çektiğiniz bankaların mobil ve internet servisleri üzerinden kapama tutarlarını öğrenebilir, dilerseniz bu bankaların şubelerine giderek de kapama detaylarını öğrenebilirsiniz. 

Borç transfer kredisi çekerken kapama tutarının üzerinde kredi çekerek mevcut ihtiyaçlarınızı karşılama şansınız olacak. Elbette bu kredi hizmetini sadece mevcut borçların kapatılması için kullanmak da tamamen sizin elinizde. Bu durumda kapama tutarlarının toplamı kadar kredi çekmeniz yeterli olacaktır. Kapamaların dışında ekstra kredi ihtiyacınız varsa kapamalarla beraber ihtiyacınız olan tutarı da İş Bankası’ndan kredi olarak kullanabilirsiniz.

Borç kapama kredisi başvurularınızı İş Bankası internet bankacılığı ve İşCep uygulaması üzerinden iletebilir, ayrıca bu hususta İş Bankası şubelerinden de destek alabilirsiniz. Henüz İş Bankası’nda hesabınız yoksa mobil uygulamayı indirip birkaç dakikanızı ayırarak hesap açabilir, akabinde de borç kapama kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@