İş Bankası'ndan Yüzlerce Özel Hediye! İşCep Kullananlara Apple Watch, Airpods ve Yemek Sepeti İndirim Kodu

İş Bankası, teknolojik müşteri asistanı uygulaması olan Maxi’nin doğum gününe özel hem eğlenceli, hem de kazandıran bir kampanya düzenledi. İş Bankası hediye kampanyası detayları haberimizde!

İş Bankası'ndan Yüzlerce Özel Hediye! İşCep Kullananlara Apple Watch, Airpods ve Yemek Sepeti İndirim Kodu

İş Bankası müşterileri, oldukça kolay bir şartı yerine getirerek 3 Apple Watch, 30 adet Airpods 3 ve 300 adet yemek sepeti indirim kodundan birine sahip olabilecek. Detayların tamamı haberimizde olacak. Türkiye İş Bankası, dijital asistan uygulaması Maxi için özel bir doğum günü şöleni düzenliyor. İşCep kullanan İş Bankası müşterileri, İşCep uygulamasına giriş yapıp Maxi ile iletişim kurarak bu eğlenceli ve bol kazançlı kampanyaya katılım sağlayabiliyor.

Tek yapılması gereken İşCep uygulamasına giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan Maxi ikonuna tıklamak ve Maxi doğum günü kampanyasına tıklayarak Maxi’nin kendisi için seçilecek hediyeyi belirlemesine yardımcı olmak. Birkaç saniye sürecek bu kısa testin ardından dijital asistan uygulaması Maxi, İşCep kullanıcılarına kampanya katılım kodu verecek.

Aldığınız Kodu instagram’ da Paylaşarak Çekilişe Katılabilirsiniz

Maxi tarafından size sunulacak kodu İnstagram’ da yer alan @iscepbankasi sayfasında kampanya paylaşımının altında yorum olarak paylaşmanız gerekecek. Kampanyaya katılabilmek için kodu yazdıktan sonra Maxi için belirlediğiniz hediye önerisini yazarak yorumunuzu kaydedebilirsiniz.

Örnek: ‘’YBKZPK12 – Kahve Makinesi’’ gibi. 29 Kasım 2021 tarihinde başlayan bu özel etkinlik 5 Aralık 2021 saat 23:59’a kadar devam edecek. Bu tarihe kadar İşCep uygulamasına girip Maxi ile iletişime geçerek kodunuzu alabilir, aldığınız kodu İnstagram’da yer alan @iscepbankasi sayfasında kampanya paylaşımının altına yorum olarak ekleyerek Apple Watch, Airpods ya da Yemeksepeti indirim kodlarından birini kazanabilirsiniz.

Kampanya sonucu 10 Aralık 2021 tarihinde İş Bankası resmi web sitesinde ve instagram’ da yer alan @iscepbankasi sayfasında yayınlanacaktır. Her bir müşteri hediyelerden yalnızca birini kazanabilir. Jüri tarafından seçilecek yorumda katılım kodu ile beraber mutlaka hediye önerisi de yer almalıdır. Sadece kampanya kodunun paylaşılması, hediye kazanmak için yeterli değildir. İş Bankası, bu özel etkinlikle beraber toplamda 333 adet hediye dağıtacaktır. Söz konusu etkinliği İşCep kullanıcısı yakınlarınızla paylaşarak onların da kazanabilmesine olanak sunabilirsiniz.

SONRAKİ HABER