İş GYO Üsküdar - Altunizade Konut Projesi İçin Ön Talep Süreci Başladı!

Türkiye'nin en köklü GYO şirketleri arasında yer alan İş GYO Üsküdar - Altunizade Konut Projesi için ön talep toplama sürecini başlattığını duyurdu. Topraktan ev almak isteyenlere fırsat projesi!

Konut Projeleri 03.11.2021 - 15:12 03.11.2021 - 15:12 Gülcan Özer

Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı şirketleri arasında köklü geçmişi ve güçlü bilançosu ile güven veren İş GYO yeni konut projesi için ön talep sürecini başlattığını duyurdu. İstanbul'da konut yatırımı yapmak ve topraktan ev almak isteyen kişilere cazip fiyatlar sunan Üsküdar - Altunizade Konut Projesi için İŞ GYO tarafından yeni açıklama geldi, ön talep toplama süreci başlatıldı.

Manzara Adalar konut projesi için satışlara devam eden Kasaba Evleri projesindeki konut satışlarını tamamlayan İş GYO rotasını Üsküdar - Altunizade Konut Projesi 'ne çevirdi. İstanbul Üsküdar konut projesi arasında yer alan proje hakkında İŞ GYO tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) üzerinden resmi açıklama yayımlandı. 

İŞ GYO KAP ÜZERİNDEN DUYURDU: ÜSKÜDAR ALTUNİZADE KONUT PROJESİ İÇİN TALEP TOPLAMA SÜRECİ BAŞLATILDI! 

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu KAP üzerinden yapyımlanan açıklama metninde "Şirketimizin Tecim Yapı Elemanları İnşaat Servis ve Yönetim Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. ile birlikte geliştirmekte olduğu Altunizade Konut Projesi'nde proje geliştirme çalışmalarına devam edilmekte olup, projenin üst yapı inşaat işlerine ilişkin ihale süreci tamamlanmıştır.

iş gyo açıklama

Bu kapsamda, proje inşaatına yıl bitmeden başlanılması ve projenin 2022 yılı sonunda tamamlanması hedeflenmektedir. Merkezi lokasyonu ile öne çıkan projedeki konut ve ticari ünitelerin tamamının satılması halinde toplamda yaklaşık 1,6 milyar TL tutarında gelir elde edilmesi öngörülmektedir" ifadelerine yer verildi. 

Söz konusu projede İŞ GYO yüzde 50, yüzde 50 olmak üzere Tecim Yapı Elemanları ile ortaklığa gitmişti. Üst yapı inşaatı inşaat işlerine ilişkin ihale sürecinin tamamlandığı projede 2021 yıl sonuna kadar ilk kazmanın vurulması bekleniyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@