İŞKUR 19.000 TL Muhammen Bedel ile Araç Satacağını Açıkladı

Konya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ekonomik ömrünü doldurmuş bir ikinci el araç için ihale ilanına çıktı. Kurum araç için 19.000 TL fiyat belirledi. İşte ihale detayları.

Finans 20.11.2021 - 15:29 20.11.2021 - 15:29 Mustafa KARAGÖZ

Ekonomik ömrünü doldurmuş resmi hizmet araçları kurumlar tarafından daha ucuz fiyatlara satışa çıkarılıyorlar. Bu kapsamda dönem dönem kurumların araç ihale ilanları yayımlanır. Emlak365.com olarak bizlerde tüm kurumların ihale ilanlarını ayrı ayrı yada tek tek sizlerle paylaşıyoruz. Bu kapsamda yayımlanan son ihale ilanını da sizlerle paylaşıyoruz. 

İŞKUR İL MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN ARAÇ SATIŞ İLANI

Konya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tek bir araç satışı için ihale düzenleyeceğini duyurdu. Aracın marka model bilgilerini paylaşan İŞKUR İl Müdürlüğü aracın 1998 model olduğunu açıkladı. Resmi otomobil sınıfında kullanılan aracın Tofaş Marka 131 Doğan S Tipi olduğu açıklandı. Aracın durumunu ekonomik ömrünü doldurmuş olarak açıklayan kurum, aracın muhammen bedelini de 19.000 TL olarak duyurdu. 

işkur il müdürlüğü kasım 20

İHALE BİLGİLERİ

Aracın satışı için ijale işlemleri 25 Kasım tarihinde düzenlenecek. Araç ihalesine katılacak olanlar Feritpaşa Mh. Mürşitpınar Sk. No: 4 Selçuklu / KONYA adresinde ihaleye katılacaklar. Tofaş Marka 131 Doğan S tipi 1998 Model aracın satışının nasıl yapılacağı hakkında da bilgi veren kurum ihaleye katılacakların tekliflerini 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. Maddesi gereğince Açık Teklif Usulü ile vereceğini açıkladı. 

İHALEYE KATILMAK İÇİN

Yukarıda yer alan tabloda Konya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ihale başvuruları için geçici teminat ücretinin 950 TL olarak belirlendiğini duyurdu. İhale başvurularından önce söz konusu ücret kuruma ödenecek ardından alınan makbuz ile başvuru yapılacak. 

BAŞVURU EVRAKLARI

İstekliler geçici teminat bedeli makbuzunun yanına İş veya Kanuni ikametgah adresini gösterir belge, Geçici Teminat dekontu veya makbuzu, Nüfus Cüzdanı fotokopisi, Başkası adına vekil olarak katılanların Noterden onaylı vekaletname örneği ve Noterden onaylı imza sirküleri örneği, İhaleye iştirak eden taraflardan her sayfası ayrı ayrı imzalanmış şartname evraklarını ekleyerek başvurularını yapacak. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ VE İHALE ŞARTNAMESİ

Emlak365.com olarak kurum tarafından ilan edilen başvuru evraklarını yukarıda aktardık. Bu başvuru evraklarını toplayan, geçici teminat bedelini ödeyenler başvurularını 25 Kasım tarihine kadar yapacaklar. Başvurular Konya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne doğrudan yapılacak. İhale şartnamesi yine kurumdan alınacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@