İŞKUR 41 bin ve 47 bin TL'ye kullanmadığı eski model arabaları satışa çıkardı

ürkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü'ne ait 3 adet araç ihale ile satılacak. Araçlar için belirlenen muhammen bedeller 41 bin TL ve 47 bin TL olarak açıklandı. Araçların tümü eski model.

İŞKUR 41 bin ve 47 bin TL'ye kullanmadığı eski model arabaları satışa çıkardı

Türkiye İş Kurumu Ankara Sosyal Çalışma ve İl Müdürlüğüne ait olan ikinci el araçların satışları yapılacak. Kurumun yeni yayımlanan duyurusunda araçların marka model bilgileri ile muhammen bedel fiyatları açıklandı.

İŞKUR'DAN SATILIK 2. EL ARAÇLAR

İŞKUR yayımladığı duyurusunun ilk bölümünde araçların ne zaman ve nasıl satılacağı hakkında bilgi verdi. Kurum açıklamasında araçların ihale ile satılacağını açıkladı. İhale işlemlerinin 21 Haziran tarihinde düzenleneceğini ilan eden kurum, açıklamasının devamında ihale saatini 10.30 olarak duyurdu. İhale işlemlerinin nasıl düzenleneceği konusunda da bilgi veren başvuruda bulunup açık artırmaya katılanların; 2886 sayılı Kanununun 37.ve müteakip maddeleri gereğince kapalı teklif (zarf) usulü ile tekliflerini sunacağını ilan etti.

İhaleye başvuru yapmak isteyecekler

İhaleye katılmak isteyecek olan vatandaşların satış dosyasına nasıl ulaşabilecekleri hakkında da bilinmesi gerekenleri kamuoyu ile paylaşan İŞKUR ""İhale Satış Şartnamesinin (Örnek Ek:1 Dâhil) görülmesi ve Temini; 21.06.2022 Salı Günü Saat:10:30’a kadar ihale tarih ve saatine kadar Ayrancı Mah.Uçarlı Caddesi No:29 Ayrancı/Çankaya/ANKARA adresinden ücretsiz olarak temin edilebilecektir." açıklamasında bulundu. Ayrıca ihaleye dair satış dosyasının kurumun resmi web sitesinden de görülebileceği aktarıldı.

Satışı yapılacak olan araçlar marka ve model listesi

06 AB 242 Plakalı Tofaş-Fiat Marka 1998 Model araç için 41 bin 981 TL muhammen bedel açıklandı.

06 YDZ 86 Plakalı Renault (Oyak) Marka 1997 Model araç için 47 bin 822 TL muhammen bedel açıklandı.

06 YDZ 89 Plakalı Renault (Oyak) Marka 1997 Model araç için 47 bin 846 TL muhammen bedel açıklandı.