İŞKUR Almanya İşçi Alımı İle Almanya 10 Bin Türk İşçi Alımı Yapacak!

Almanya işçi alımı başvuruları için düğmeye bastı. Almanya'da dolgun maaşla çalışacak 10 bin Türk işçi alımı gerçekleştirilecek. Almanya kademeli olarak 80 bin hemşire alacak!

GÜNDEM 27.11.2018 - 08:31 15.07.2021 - 00:18 Emlak 365

Almanya işçi alımı başvuruları için düğmeye bastı. Almanya'da dolgun maaşla çalışacak 10 bin Türk işçi alımı gerçekleştirilecek. Almanya kademeli olarak 80 bin hemşire alacak!

Dünyanın süper güçleri arasında yer alan ve Türk nüfusun yoğun olduğu Almanya yeni işçi alımı için düğmeye bastı. Almanya farklı mesleklere sahip 10 bin Türk işçi alımı yapacak. İşçi başvurusu yapmak isteyen kişiler başvurularını İŞKUR üzerinden gerçekleştirecek. Almanya İşçi Başvurusu Yapmak İsteyen Kişiler İŞKUR Üzerinden Müracaat Edecek Türkiye'den 10 yıldır Almanya'ya işçi götüren OBM A.Ş. tarafından yapılan duyuruya göre şirket İŞKUR üzerinden Almanya'ya 10 bin işçi götürecek. Almanya'da havalimanı şirketi olarak hizmet verdiklerini belirten OBM A.Ş. yöneticisi Osman Taş kademeli olarak işçi alımı sayısının artacağı müjdesini verdi. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak. Almanya Hemşire Alımı İçin "80 Bin Hemşire" Kadrosu Açtı! Almanya işçi alımı başvuruları için ilk sırayı hemşirelere verecek. Kademeli olarak Almanya hükümeti Türkiye'den 80 bin hemşire alacak. Hemşirelik mesleğinin yanı sıra Almanya'da en çok ihtiyaç duyulan meslek grupları arasında kamyon şoförü, elektrikçi ve kaynakçı yer alıyor. Almanya Vasıfsız İşçi Alımı İçin İş Başvuruları Kabul Edecek Şirket vasıflı işçi alımına öncelik verirken Almanya vasıfsız işçi alımı için de ışık yaktı. Taş yapmış olduğu açıklamasında "Almanya'nın bizden öncelikli talebi işçilerin vasıflı olması. Ama vasıfsız işçide götüreceğiz. Özellikle hemşire, kamyon şoförü, elektrikçi ve kaynakçı konusunda ihtiyaçları var. İlk etapta 80 bin hemşire götürmeyi hedefliyoruz. Sonrasında kaynakçı ve kamyon şoförü ardından da havalimanı personeli için alım ilanları yayımlayacağız" diyerek vasıfsız işçi başvuruları için de kapıyı açık bıraktı. OBM ALMANYA İŞ BAŞVURU FORMU RESİMLİ ANLATIM İŞ BAŞVURUSU İÇİN BURAYI TIKLAYINIZOBM AŞ Almanya İşçi Alımı Başvuru Formu ve Başvuru Şartları İçin TIKLAYINIZ....Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@