İŞKUR Ekonomik Ömrünü Doldurmuş Resmi Arabayı 19 Bin TL'ye Satacak

Konya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ekonomik ömrünü doldurmuş bir resmi aracın satışının yapılacağını bildirdi. Satış için belirlenen muhammen bedel ise 19.000 TL olarak açıklandı.

Finans 03.11.2021 - 15:25 03.11.2021 - 15:25 Mustafa KARAGÖZ

Kasım ayının ilk haftası itibariyle kamudan satılık araçlar için duyurular geldi. Emlak365.com olarak tüm bu satış duyurularını tek tek siz ziyaretçilerimizle paylaştık. Bu haberimizde de İŞKUR tarafından yayımlanan bir ilanın detaylarını aktarıyoruz. 

İŞKUR İL MÜDÜRLÜĞÜ 2. EL ARAÇ SATIYOR: DEĞERİ 19.000 TL

Konya Çalışma ve İş Kurumu  İl Müdürlüğü yayımladığı araç satış duyurusunda aracın marka ve modeline ilişkin bilgi vermedi. Aracın plakasını paylaşan kurum "42 AF 038" plakalı ve ekonomik ömrünü doldurmuş olan aracın 19.000 TL muhammen bedel ile satılacağını açıkladı. Satış işlemleri için başvuruda bulunacaklar için tüm ayrıntıları ilan eden kurum, ihalenin 18 Kasım tarihinde düzenleneceğini bildirdi. 

işkur kasım ayı araç satışı

Türkiye İş Kurumu'na bağlı İl Müdürlüğü aracın satışının nasıl, nerede ve hangi usulle yapılacağına dair yayımladığı bilgilendirme açıklamasında şu bilgileri verdi. 

"Konya Çalışma ve İş Kurumu  İl Müdürlüğüne ait  yukarıda özellikleri belirtilen  aracın, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. Maddesi gereğince Açık Teklif Usulü ihalesi 18.11.2021 tarihinde saat 10:00’ da Konya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü 7. Katında İl Müdürlüğümüz İhale Komisyonu tarafından satışı yapılacaktır."

İHALE ŞARTNAMESİNİ 50 TL'YE ALMAK GEREK

İhaleye katılacak olan istekliler 50 TL karşılığında Konya Çalışma ve İş Kurumu'ndan ihale şartnamesi alacaklar. İhale şartnamesinda başvuru için gerekli evrakların listesi yer alıyor. Listede yer alan evrakların toplanıp kuruma teslim edilmesi ve 950 TL'lik geçici teminat bedelinin ödenmesiyle başvuruları tamamlayacaklar. 

Başvuruları tamamlayanlar daha sonra 18 Kasım'da Feritpaşa Mh. Mürşitpınar Sk. No:4 Selçuklu/KONYA adresinde faaliyet gösteren Konya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü'nde ihaleye katılacaklar. İhalede en yüksek teklifi veren aracı almaya hak kazanacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@